Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sonunda yeni tamponum ..

teşekürm ederim ..

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:40 ----------

yok ton farkı falan yok öyle deme tribe girerim :) yıkanması lazım kaput çok tozlu ..

Yok koray abi ondan demedim bende arka tampon u boyatmıstım bir kac yerinde catlaklar meydana gelmişti 2 yerindede boya sürtülmeleri vardı suan renk farkı var beyaz olmasına rağmen :(

koray su bal petegi izgaralar 70 liraya geliyor cifti. ebayden.

hayırlı olsun koray kazasız belasız günlerde sür kardeşim :) ayrıca rengi çok beğendim arabanı her hafta düzenli cilala rengi görünsün :D

hayırlı olsun koray kazasız belasız günlerde sür kardeşim :) ayrıca rengi çok beğendim arabanı her hafta düzenli cilala rengi görünsün :D

sağol kardeşim 4 günde bi yıkanıyor araba :)

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

koray su bal petegi izgaralar 70 liraya geliyor cifti. ebayden.

araştırmalar sonunda doğuş oto maslakta buldum rıza 32 tl çifti.. bi tanıdık soktum araya cuma gününe kadar elime geçmiş olur inş ..

koraya hani bana hani bana??? 32 lira ise bende istiyorum.

Vuuu hayırlı olsun en kısa zamanda çıplak gözle görmek isterim

Geri
Üst Alt