Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Leonuma kavuştum..

Hayırlı uğurlu olsun aracın kardeşim Allah kaza bela göstermesin.

Hayırlı olsun . Eğer lpg ile ilgili izlenimlerini paylaşırsan sevinirim . Keyifli sürüşler:cool:

sağolasın kardeşim :) istanbula gelirken, ankaradan çıkmadan tankı fulleyerek 75 küsür liralık gaz aldım. gaz bitmeye yakın yeniden doldurdum ve gazı alırken geldiğim mesafeye baktığımda 410 küsür km yol yaptığımı gördüm. tabi genelde 90-100 km hızla geldim. şu an için memnunum ama birde şehir içi kullanmak lazım. ona da bakıp daha net birşeyler söyleyebilirim daha sonra.

hayırlı ugurlu olsun.kaça aldınız acaba özelliklerini yazarmısın fiyatları güncel tutmak için :eek:key:

eyvallah abi sağolasın. araca ilk dedikleri fiyat 27.500 lira idi. en son pazarlık vs. 25.500 liraya anlaştık. araç 2006 model stylance 87.000 km de. brc lpg takılı üzerinde.

Hayırlı olsun... İnşallah ben de bir gün buraya bu konuyu açacağım :(

eyvallah abi sağolasın. araca ilk dedikleri fiyat 27.500 lira idi. en son pazarlık vs. 25.500 liraya anlaştık. araç 2006 model stylance 87.000 km de. brc lpg takılı üzerinde.
güzel fiyat kardeşim yeniden hayırlı ugurlu olsun gule gule bin...

biraz geç oldu ama sınawlardan dolayı pek giremiyorum... hayırlı olsun leun un :) aynen leon çok keyifli bir araç şiddetle katılıyorum sana :)

Geri
Üst Alt