Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonisphere 2010 istanbul (25-26-27 Haziran)

kombine sahne önü çok pahali yau =)

Ben beleş bilet bekliyorum :) Çok paraymış :D

kombine saha ici bileti 175 lira. bu bileti alcam bende en uygunu. aslında sahne önü almak vardı cok pahalı olduguna katılmıyorum ama arkadaşlarımla beraber gidicegim icin hepsi o parayı ayarlayamaz belli zaman sonrada tükenir zaten.

Mesut şimdi alıp ilerde karaborsa satılırmı ne dersin :D ona göre yatırım yapayım :p

2008deki metallica konserinde dediğin gercekleşti. sahne önü alanlar kara borsa satmışlardı. bunun rakamı yüksek ama son gün satılır eminim : )

Erhan'ım senden bana da bi süpriz bekliyorum yalan yok.. :D :D

Valla bakıcam sağa sola Yiğit, kimler sponsor öğrenmek lazım ona göre araştırıyım.

gerçi o tarihlerde İstanbul'da olur muyum bilmiyorum ama olursam gideriz hep beraber..velakin dumanlı hava sahasına destek oluruz.. :D :D :D :D

Sahne önü düşünüyordum ben ama sonradan fazla tıkış olur çıkılmaz gibi bir düşünceyle saha içine yöneldim. Saha içi ne alemde olacak kaç bilet satılacak bilgisi olan var mı?

Geri
Üst Alt