Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Zanaatkar Mustafa Usta

ondan eminm selcuk,ben sana yonetim onay sebeplerini yuzyuze geldigimizde anlatirim,o zaman hak verirsin

Yok artık. Valla süper olmuş. Şaşırdım kaldım. helal olsun ustaya. Merak ettim gerçekten bunun için ne kadar aldı pm alabilirmiyim bi mahsuru yoksa. Tekrar geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun.

abi on numara olmuş tekrar böyle bi tatsızlık yaşamaman dileğimle inşallah ustanında eline koluna sağlık düzgün yapmış gerçekten. tekrar gelmiş geçmiş olsun.:)

güzel olmuş amcam hakkını vermiş .selçuk allah bidaha göstermesin sanada geçmiş oolsun tekrardan

İlk resim ile ikinci resime baktığımda ağzımdan çıkan tek kelime " Harbi mi " yani ne boya ne macun kullanmadan yani bu şekilde bir işçilik " la önünde saygıyla önümü ilikleyip eğilesim geldi ya la :D " abi geçmiş olsun tekrar, hadi içine sindi ve rahatsın ya o da beni mutlu etti :)

Selçuk çok şanslısın böyle bir usta ve böyla bir işcilikle karşılaştığın için emeğine sağlık sanada tekrar geçmiş olsun

Yok daha :rolleyes: bu ne abi böyle usta kalmış mı memlekette :rolleyes: nasıl boyasız macunsuz yahu :confused: bu ustanın dükyanında organizasyon düzenleyelim tanışma, tebrik ve saygı için :D

Geri
Üst Alt