Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

nah her zaman geçer :)

bana şunu açıkla:

1,6 tdi golf 6 - 1,5 dci megane 3 tüm esneklik hızlanma ciddi oranda aynı iken jetta tdi dsg nasıl oluyorda fluence karşısında madara oluyor :)

jetta da sorun vardır o fluence bide bana gelsin bakalım roll de ne oluyo bakalım tdi 105 hp dsg mi yoksa dci 110 hp edc mi alıor

Deneysel olması için 1.6TDI Golf 6 manual vs. 1.6TDI Golf 6 DSG olmalı. Aynı olmayan arabaları yine aynı olmayan farklı arabalarla karşılaştırıyorsun :D:D

ben şöle sölim edc fluence bnm anca egzosumdan gelen f16 sesini duyar arkamdan

sendeki manuel mi :D değilse o seni yerse üzülme sonra :D

şehir içi trafikte sol ayak ve sağ elimi kullanmadan aracı kullanıyorsam, hangi araç olursa olsun beni rollde boy boy geçsin umrumda olmaz açıkçası. araç alırken insan ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurur ( fiyat- konfor- hız vs.) benim isteklerimi bu araç şuan için fazlasıyla karşılıyor, baktık sıkıldık arabadan yada isteklerim arttı, şartlarda el veriyorsa gider başka araç alırız. DSG-manuel çekişmeside sürer gider böyle :)

sen o dergiyi indirip incele videoyu falan izle bence :)

Geri
Üst Alt