Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda superb 1.6 tdi elegance

Emrenin yazdıklarını asla tasvip etmedim hatta 2.ve 3.paragrafım ona hitaben ancak takdir edersinizki hatanın üstüne hata kapatmaz ve böyle yorum yapan gence bu şekilde hitap etmek olayı daha da alevlendirir diye düşündüm. günümüzde malesef nasihatlar bir önem taşımıyor bi kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor ben karşımdaki anlamıyorsa ona lafı anlatmaya çalışmayı 2 kere denerim 3 ü bulmaz :) aslında bu tür tartışmalar ve örneklemeler çok hoş oluyor ancak karşı yorumlar dik olurda bazen insanlar çok fevri cevap yazıyor benim demek istediğim bu ve Emreninde elbette sakin olmasını istiyorum bir kova civata için tamiri olmayan gönülleri kırmanın manası yok tebiki..... bu araba camiasında şunu anlıyamadım ben bunun arabasını geçecekmiyim acaba hangi araç beni geçecek? bu dünyada ve bu ülkede bunun sonu yok ve tecrübe ile sabittir hiçbir araç aynı klasman aynı model ve aynı araçla kafa kafaya yürüyecek diye bi kaide yok ancak bunu anlatmanın bi yolunu da bulamadım malesef:)

ben en başında tartışmaya gerek yok konuyu kapatım dedim abi ama olmadı ben sinirlenmedim sonuçta burda bi şeyler yazılıor herkesin kendi doğruları vardır ona göre cevaplar verilior sonuçta insan bir yere kadar sakin cevap verebilior bir yerden sonra dik olmaya başlıor karşı taraf yüzünden argo kelimeler vs felan

serhat abi snnde ellerine sağlık baba parası haricinde yazdıklarının hepsini eğer konuşmaları okuduysan emre arkadaşımız yaptı yokse ne tartışma ne sinirlenme olmaz olamaz yani burda bir aileyiz saygı içersinde konuşmak gerek die düşünüyorum saygısızlara zaten yönetimmimiz el atıyor saygılar...

bende o yazdıklarımın 2. ve 3. paragrafı emreye de ithafen yazdım zaten ancak üstüne gidilirse bi noktaya varılamıyacak malesef bu senin içinde elbette geçerli çünkü fikir ayrılıkları zorunludur fikirler arttıkça ve değiştikççe olgunlaşır bunu düşünelim ve yorum olarak buna göre yazalım ortada sıkıntı kalmaz burda paylaşmak ve tartışmak çok güzel birşey bunu unutmayalım karşıt fikirleri araştıralım bakalım okuyalım ve tanıyalım... seneler sonra senelerce yaptığımızın yanlış olduğunu öğrendiğimizde hangimiz şaşırmıyoruz ki? bence doğru olanda bu kötü tecrübe herzaman hayatı öğretir iyi tecrübe her zaman insanı frenler aslında insanı bi yere getiren hep kötü tecrübelerdir..... aslında güzel bir konu ve tartışılır fikirler yazılırsa çok keyifli olur.... :)

bende o yazdıklarımın 2. ve 3. paragrafı emreye de ithafen yazdım zaten ancak üstüne gidilirse bi noktaya varılamıyacak malesef bu senin içinde elbette geçerli çünkü fikir ayrılıkları zorunludur fikirler arttıkça ve değiştikççe olgunlaşır bunu düşünelim ve yorum olarak buna göre yazalım ortada sıkıntı kalmaz burda paylaşmak ve tartışmak çok güzel birşey bunu unutmayalım karşıt fikirleri araştıralım bakalım okuyalım ve tanıyalım... seneler sonra senelerce yaptığımızın yanlış olduğunu öğrendiğimizde hangimiz şaşırmıyoruz ki? bence doğru olanda bu kötü tecrübe herzaman hayatı öğretir iyi tecrübe her zaman insanı frenler aslında insanı bi yere getiren hep kötü tecrübelerdir..... aslında güzel bir konu ve tartışılır fikirler yazılırsa çok keyifli olur.... :)

aynn abi tabiki bnm içinde geçerli :D
bnm anlatmak istediğimde bu burta fikirlemizi sölüoruz tartışıoruz bunlar olur çok normal ama saygısızlık olmaz. ben böle düşünüyorum inş ortak bi noktada anlaşırız :D

aynn abi tabiki bnm içinde geçerli :D
bnm anlatmak istediğimde bu burta fikirlemizi sölüoruz tartışıoruz bunlar olur çok normal ama saygısızlık olmaz. ben böle düşünüyorum inş ortak bi noktada anlaşırız :D

Anlaşılamıyacak bi durum yok ortada zaten atla deve değil araba yani :) bazen kendinden ödün vermek gerekir ancak ödün vermek küçüklük değildir... konu güzel yürüsün yeter....:eek:key:

benim yazdıklarım insanların zoruna gidebilir insanların zoruna gidiyor diyede düşündüğümü yazmama durumuna girmem.

ayrıca bana kalkıpta ben dağ başında çalışıp kazanıp aldığım arabama baba parası diyen adamlar ise hiç konuşmasın bana üslup blmem ne ayakları yapmasın. beğenmiyorsan hayırlı olsn der geçersin eleştireceksende somut verilerle eleştirmeyi bilirsin yapamıyorsanda kapatırsn ağzını oturursun yerine.

benim yazdıklarım insanların zoruna gidebilir insanların zoruna gidiyor diyede düşündüğümü yazmama durumuna girmem.

ayrıca bana kalkıpta ben dağ başında çalışıp kazanıp aldığım arabama baba parası diyen adamlar ise hiç konuşmasın bana üslup blmem ne ayakları yapmasın. beğenmiyorsan hayırlı olsn der geçersin eleştireceksende somut verilerle eleştirmeyi bilirsin yapamıyorsanda kapatırsn ağzını oturursun yerine.

Bence sende sakin olmayı dene gerek yok klavyede böylle abuk subuk şeyler yazmaya bu düşünceni paylaşmak savunmak değil emre olayı kapatmak yerine daha çok üzerine gidiyosun çok gereksiz..........

Bence sende sakin olmayı dene gerek yok klavyede böylle abuk subuk şeyler yazmaya bu düşünceni paylaşmak savunmak değil emre olayı kapatmak yerine daha çok üzerine gidiyosun çok gereksiz..........

bana hakaret edecek karşısında susacağım öylemi

Geri
Üst Alt