Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Skoda Octavia vs. VW Jetta

Yeni octavia 1.4 tsi Elegance DSG Tiptronik 7 İleri alırım :)

octavia jettanın bence bir üst sınıfı ve karşılaştırmak bana göre doğru değil... jetta golf ün sedan versiyonu octavia passatla karşılaştırılırsa daha mantıklı olur...... tabi jetta da toledoyla....

octavia jettanın bence bir üst sınıfı ve karşılaştırmak bana göre doğru değil... jetta golf ün sedan versiyonu octavia passatla karşılaştırılırsa daha mantıklı olur...... tabi jetta da toledoyla....

Hayır abi yanılıyorsun. İkisi aynı sınıf arabalar ve aynı platformu paylaşıyorlar. :)

jetta...
- skoda deyince aklıma şu eski çarpık bacak pick-up lar geliyo..80'ss kuşağı iyi bilir..

cık octi C segmenti jetta ile aks mesafesine kadar aynı araç. zaten iç mekanda jetta nın biraz yandan yemişi :D
dün 1,6 tdi dsg jetta kullandım. harika bir arça harika motor harika şanzıman. sınıfndaki kalite seviyesi oldukça iyi donanımlısıda çok iyi. octavia da zaten bu konularda kesinlikle tartışılmaz. tek sevmediğim yanı yeşil aydınlatmalar idi makyaj sonrası onlara biraz el atmşlar sanırım kadranlar falan beyaz olmş. ama fiyatıda çok ucuz değil. aynı donanım aynı motor da jetta ile aynı paraya geliyor. ben olsam ikisinin arasında ciddi şekilde düşünürüm. hatta arada kalırım en son yazı tura yaparm :D
sonuçta sürüşü donanımı konforu yalıtmı herşeyi aynı leondaki gibi çalma olayı octide nerdeyse yok denecek kadar az. octinin tipi daha güzel jetta nın ise VW adından gelen bir imajı var.

çok zor bir seçim ben yapamadm :D

cık octi C segmenti jetta ile aks mesafesine kadar aynı araç. zaten iç mekanda jetta nın biraz yandan yemişi :D
dün 1,6 tdi dsg jetta kullandım. harika bir arça harika motor harika şanzıman. sınıfndaki kalite seviyesi oldukça iyi donanımlısıda çok iyi. octavia da zaten bu konularda kesinlikle tartışılmaz. tek sevmediğim yanı yeşil aydınlatmalar idi makyaj sonrası onlara biraz el atmşlar sanırım kadranlar falan beyaz olmş. ama fiyatıda çok ucuz değil. aynı donanım aynı motor da jetta ile aynı paraya geliyor. ben olsam ikisinin arasında ciddi şekilde düşünürüm. hatta arada kalırım en son yazı tura yaparm :D
sonuçta sürüşü donanımı konforu yalıtmı herşeyi aynı leondaki gibi çalma olayı octide nerdeyse yok denecek kadar az. octinin tipi daha güzel jetta nın ise VW adından gelen bir imajı var.

çok zor bir seçim ben yapamadm :D

Octavia yı ben Passatla Kıyaslıyabilirim...... O sizin düşünceniz....

Octavia C Segmenti Jettayla aynı segment arabalar

abi bak skoda satıştan arkadaşımız açıkladı :)

B5,5 passatlar gibi duruyor olması seni yanıltmasın jetta ile aynı şaseden araçlar :) ve iksiide çok çok iyi araçlar.

Geri
Üst Alt