Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda octavia RS

51 lik bi araba normal piyasada 40 desek. bununda ikinci elini bitik diye sayarsak 35 diye hatırlıyorum ki normal.

51 lik bi araba normal piyasada 40 desek. bununda ikinci elini bitik diye sayarsak 35 diye hatırlıyorum ki normal.

normal piyasa 40 lar artık B segmenti kardeşim. o günler mazide kaldı. makyajlı kasa sıfırı yanlışm yoksa 60 lı 70 li bir fiyata sahip.

abi herhalde benim kafamda verdiğim paraya oranla arabanında sınıf olarak büyümesi gerek gibi bi düşünce var .

bu aracın sıfırı ne kadardı. ??

51 e sıfır alan hatırlıyorum geçen sene.

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=1

Şuan dizelinin 0'ı 77.070TL kampanyalı fiyatı. DSGlisinin kampanyalı fiyatı 84.070 TL. Şuan İngilterede benzinli 0'ının fiyatı 18.910 sterlin. İngilterede dizelinin fiyatı 19.780 sterlin. İngilteredeki 870 sterlinlik=2000TLlik fark Türkiyede 26.000TL lik fark yapmaz. Türkiyede benzinlisinin 0'ını 70.000TL civarı diye hatırlıyorum..

ya o 77 binliraya ne veriyo allah aşkına 170 lik tdi veriyo . gerisi nedir .

ya o 77 binliraya ne veriyo allah aşkına 170 lik tdi veriyo . gerisi nedir .

Hacim olarak neredeyse passat boyutlarında performans olarak 8 sn civarında 0-100 ve tüketim olarak uzun yolda 5 lt/100km civarında yakan bir araba veriyor. GERİSİ: vRS ön tampon, vRS arka tampon, vRS spoiler, vRS fren sistemi, 560lt hacminde devasal bagaj, yarı deri spor koltuklar, 18 inç jantlar, bi-xenon farlar, leondan daha üstün malzeme kaliteli iç mekan, ve iç mekan donanım olarak makyajlı leonla aşağı yukarı aynı bir araba veriyor(radyodur teyptir vs.), güvenlik sistemi olarak fazladan lastik basınç kontolü ve ESP veriyor..

alp yazdıklarından anlıyorum ki sen baya sempati duyuyosun bu arabaya karsı:D ben motoru zaten yazmıstım ona bağlı değerlere saygım sonsuz zaten. vrs takım familyası bu dedigin parayı yapıyomu yani?

alp yazdıklarından anlıyorum ki sen baya sempati duyuyosun bu arabaya karsı:D ben motoru zaten yazmıstım ona bağlı değerlere saygım sonsuz zaten. vrs takım familyası bu dedigin parayı yapıyomu yani?

yapmasa ingilteredeki Skoda vRS lerin sayısının toplamı tüm insigniaların sayısından fazla olmaz dimi?

'Şuan İngilterede benzinli 0'ının fiyatı 18.910 sterlin. İngilterede dizelinin fiyatı 19.780 sterlin' alpcim bunlar senin yazıklarınn devamında aradaki farktanda bahsetmişsin . ki ingilteredeki refah düzeyi ortada..

'Şuan İngilterede benzinli 0'ının fiyatı 18.910 sterlin. İngilterede dizelinin fiyatı 19.780 sterlin' alpcim bunlar senin yazıklarınn devamında aradaki farktanda bahsetmişsin . ki ingilteredeki refah düzeyi ortada..

İngilteredeki refah düzeyi ortadaysa bu tek vRS için değil tüm araçlar için geçerli. Satış oranlarında bir fark yapmaz..

Geri
Üst Alt