Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu araç en yüksek kaça alınmalı

ikiside bence güzel neden olmasın

45.000 olan km si düşük. Diğeri ise km biraz daha yüksek fakat o da S-line fiyatı da biraz daha yüksek ve ayrıca yazılım var araçta 95 bin km de yazılımlı araç şüpheyle yaklaşmak lazımmı bilemedim yoksa Audi bu ya Almanlar iyidir mi demeliyiz :)

45.000 olan km si düşük. Diğeri ise km biraz daha yüksek fakat o da S-line fiyatı da biraz daha yüksek ve ayrıca yazılım var araçta 95 bin km de yazılımlı araç şüpheyle yaklaşmak lazımmı bilemedim yoksa Audi bu ya Almanlar iyidir mi demeliyiz :)
Audi A3 1.4 TFSI Ambiente 2009 Model 46.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 148495495
Audi A3 1.4 TFSI Ambition 2008 Model 43.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 142963541
bu ikisi nasıl?1.gönderdiğim tercihim hem km düşük hem iç dış sline hem makyajlı güzel duruyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: FR10
Hocam gönderdiğin 1. araç için arayıp konuşmuştum 4 parça değişeni vs. hasar kaydı var yüksek.. 2. araç ise siyah istemiyorum hocam beyaz olsun.
Baktıklarım içinde en mantıklısı bu gibi duruyor sende bir bakarmısın hem makyajlı kasa hem de iç S-line dış S-line mı onu bilemedim ama nerden anlaşılıyor. Bir şeye daha dikkat edermisin ilk fotoda 2 far arasında fark var o ışık yansımasından dolayımı acaba?
Audi A3 1.4 TFSI Sportback 1.4 TFSI 2009 Model 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 159590034

Valla bir kaç arabaya pazarlık attım daha doğrusu fiyat istedim, dedim ki: "Kayseri'liyim ama pazarlıktan nefret ederm. Araçta ne var önce onu söyle sonra da notere gidilecek fiyatı söyle"...

Galerici, al-sat'çı ya da azıcık uyanık olan afedersiniz ota-moka fiyat kırar. Sanırsınız ki araç haşat halde o yüzden satıyoruz! Ama araç almaya kalkın, 10 numara araç olur onun aracı... Temizdir, yeni yıkatmıştır. 3 parça boya vardır; sağ-sol ve ön! :D Neler neler var yahu. Yalnız sadece Kayseri için de geçerli değil bunlar. Bizimkiler boya olayına takıyor sadece.

Ben de bir zamanlar öyleydim ama o zamanlar aktif araç kullanmazdım. Araç kullanmaya başlayınca yaptığım ve gördüğüm kazalar "ya isterse değişik olsun, araç yamuk veya haşat olmasın da" dedirtiyor. Üstelik bu kadar kazmanın araç kullandığı şehirde bir aracı pert değil de boyalı bulmak bence şans :)
Kayserili hocam bu aracı biliyormusunuz ? :)
Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 39.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 159912598
FR lere bakarken bu araç denk geldi nasıldır arkadaşlar Style, Stylance daha iyi galiba FR ile arasında donanımsal fark çokmudur, alınabilir bi araçmı yoksa bu fiyatlara çıktıktan sonra FR almakmı lazım.

Seat Leon 1.4 TSI Style 2010 Model 39.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 159912598
FR lere bakarken bu araç denk geldi nasıldır arkadaşlar Style, Stylance daha iyi galiba FR ile arasında donanımsal fark çokmudur, alınabilir bi araçmı yoksa bu fiyatlara çıktıktan sonra FR almakmı lazım.

Arac hos ama oynanmis. Siz bi FR alin en iyisi :) Gerci fiyatlar cok sisti yahu :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

araçta sizin istediğiniz sunroof yok sunroofsuz frı 42 civarına alabılırsınız...fr la style arasında fark çok:
bixenon far
far yıkama
bluetooth
alarm
dot matrix bilgi ekranı
arka park sensörü
otomatik yanan farlar
karartmalı dikiz aynası
ön arka fr tampon
spor kolkuklar
esp
hillholder
17" fr jant
aklıma gelenler bunlar

araçta sizin istediğiniz sunroof yok sunroofsuz frı 42 civarına alabılırsınız...fr la style arasında fark çok:
bixenon far
far yıkama
bluetooth
alarm
dot matrix bilgi ekranı
arka park sensörü
otomatik yanan farlar
karartmalı dikiz aynası
ön arka fr tampon
spor kolkuklar
esp
hillholder
17" fr jant
aklıma gelenler bunlar

Çok fark varmış gerçekten neyse vazgeçtim hocam FR dışında almam.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arac hos ama oynanmis. Siz bi FR alin en iyisi :) Gerci fiyatlar cok sisti yahu :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gerçekten çok şişik 45 civarı düşünürken bütçemi 46.000 TL ye çıkardım.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...binden-sifir-ayarinda-leon-fr-159504976/detay
ilandaki araca teklifimi verdim ama mümkün gibi görünmüyor fiyata bakarmısınız başka bir forumdan galiba bu arkadaş :)

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 49.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 159504976
ilandaki araca teklifimi verdim ama mümkün gibi görünmüyor fiyata bakarmısınız başka bir forumdan galiba bu arkadaş :)

Fiyat bana göre yüksek. Evet araç temiz duruyor ama 46-47'ye verirse alınabilir...

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 49.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 159504976
bu aracı araştırdınmı?
Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 40.650 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 160887046

Geri
Üst Alt