Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sinyal

Ben gecen gun yaptirdgim cok guzel oldu cıft duyulu ampulle oluyor bızım sıtedekı elektrıkcı dursun abı yapıyor DEHA nıcklı uyemız elektırıkcı gerckten bı dehadır kendısı :D Irtıbata gecıp ogreneblrısnz yada adresını vereblrım gıdıp kolaylıkla yaptrablrsınz ?

valla adresi verirseniz süper olur,haftasonu giderim.çok teşekkürler.

can bu arada bu olay çok maliyetli birşey değildir diye düşünüyorum ?? sinyaller+parklara led+sinyalleri parklara bağlatma ???

ben Dursuna yaptırdım sinyalleri parklarla bağlantırdım çok muhteşem duruyor 10 arabam olsun 10 tanesinide o şekilde bağlatırım....

nerede tam yeri ?
belki kartal a gidicem elif tuning e..orayada uğrarım..benim park ampülleri turuncu güzel duruyor ama biraz baydım sanki

Telefon numarası : 0533 965 58 57

maltepede yeri.. beni söyleyebilirsiniz yardımcı olur benim aracada dursun yaptı

walla çok fazla maliyeti olmuyor ben toptan yaptırdım farklı şeyler kapı altı led falan da vardı o yüzden net bi fiyat veremem ama şöyle diyim gidip başkasına yaptırmayın arıza lambası yakıyo millet dursun yaparsa böyle bir şey kesinlikle söz konusu olmaz :) I LOVE DURSUN :D diyorum ben tek geçiyorum :D

walla çok fazla maliyeti olmuyor ben toptan yaptırdım farklı şeyler kapı altı led falan da vardı o yüzden net bi fiyat veremem ama şöyle diyim gidip başkasına yaptırmayın arıza lambası yakıyo millet dursun yaparsa böyle bir şey kesinlikle söz konusu olmaz :) I LOVE DURSUN :D diyorum ben tek geçiyorum :D

tamamdır,onla çözücez bu işi anlaşıldı :) teşekkürler yardımların için.

Geri
Üst Alt