Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

silivri

schumi

Kayıtlı Üye
Her yağışta hep aynı bölgelerde olan şeyler...

leoni

Kayıtlı Üye
allah yardımcıları olsun ama doğa olaylarında hakikaten çok aciz olduğumuzun bi kanıtı bunlar

Basak

SCW Ladies
ailecek çatalcadaydık, tam bir felaketti... gözlerime inanamadım, çatalcada ölen bir kişi de bizim oralardan tanıdık biri, 2 çocuğu olan genç bir kız, babası feryad ediyordu :( gerçekten korkunç doğal afetler, çaresizlik dizboyu...

Berkan

Kayıtlı Üye
doğanın kanunları ama önlemi alınmadıkça işte böle acılar oluyor malesef

koraybilge

Kayıtlı Üye
millet olarak alt yapıyı yapmadan direk olarak üst yapıya odaklanıyoruz diyeceğim ama dilim varmıyor doğa karşısında aciz kalıyoruz allah yardımcıları olsun hayatını kaybedenlere allahtan rahmet diliyorum:(

Mircan

Kayıtlı Üye
Gerçekten Olanlar Çok Üzücü. Ama Dediginiz gibi Felaketler Karşısında Biraz Çaresizis.

ZGR

Kayıtlı Üye
hasar cok var mı dogukan sızın o tarafta

007

Kayıtlı Üye
Cezmi Abi ben enezdeyim tekirdagdan 1.5 saat uzaklikta ama sole diyebilirim hayat felc olmus durumda heryer golet gibi oldu arabanin yan eteklerine kadar su icinde...
Yüksek bir yere al gece ne olacağı belli olmaz..Bizim Kırklarelinde yağmur o kadar değilmiş..Burda beylikdüzünde de çok yok..Çok üzücü bir durum.

Üst Alt