Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Problemi

ekarakurt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle bazı özel nedenlerden dolayı elimde olmadan uzun süredir aranızda olamadığım için özür diler affınıza sığınırım :(
Benim araçta bir problem var servise gitmeden önce sizden bilgi alayım dedim. Aracımın silecekleri araç dururken çalışmıyor. yürümeye başlayınca çalışıyor durduğum anda silecekler de duruyor hemde olduğu yerde. Ayrıca cam suyu pompası da çalışmıyor. Sebebi sizce ne olabilir daha önce böyle bir problem yaşayan arkadaşımız var mı?
Herkeste şimdiden çook teşekkürler..

Çok enteresan bi problem :confused:
Benim aklıma şarj dinamosu geldi ama diğer aksamların elektrik çekmesinde de problem olurdu. Bu yüzden tam olarak bilemicem.

bende aynı düşüncedeyim ama çok enteresan ilk defa böyle birşey duyuyorum...

auto'dayken yağmur az yağar halde araç dururken genelde silmez hareket edince siler..yağmur iyi yağarken dururken de çalışır..
su sıkmıyo derken de ses de mi gelmiyo..ses bile gelmiyosa nası bi sistemi var bilmiyorum ama bozulmuştur..

yok yiğit yağmur çok yağsa da çalışmıyor. Diyelimki çok yağmurlu havada giderken kırmızı ışıkta durdum sileceklerde olduğu yerde camın ortasında bile olsa pat diye duruyor yeşil yandığında yürüdüğümde bir kaç saniye sonra silecekler de çalışıyor. Su pompasından seste gelmiyor

yok yiğit yağmur çok yağsa da çalışmıyor. Diyelimki çok yağmurlu havada giderken kırmızı ışıkta durdum sileceklerde olduğu yerde camın ortasında bile olsa pat diye duruyor yeşil yandığında yürüdüğümde bir kaç saniye sonra silecekler de çalışıyor. Su pompasından seste gelmiyor

camın ortasında duruyosa zaten %100 arıza vardır..hiç bi şartta öyle durmaması gerekiyo..
acilen gösterilmesi lazım arabanın.. :( :(

Geri
Üst Alt