Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigaraya %40 Zam

Zam'ın yanı sıra bir takım çelişkili şeyler duyuyorum bu ara...hava sirkülasyonunu sağlayan aspiratör'e benzer makinalar piyasaya sürülecekmiş ve işletmeciler bunlardan edindikleri takdirde sigara yasağı olmayacakmış o mekanlarda. Böyle bir durum olursa ben sigara içme oranını azaltmak için 'zam' yapıldığını falan düşünmem yani....

pfffffffffffffffffffffffffff.. :mad:

% 40 az bence % 100 olsun ben içmediğim halde içenlerin yüzünden daha çok zehirleniyorum

bugun cogu kişi karton almıştır heralde öncedende böyle bır haber vardı.ama zam dıyınce aklıma levent kırcanın zamları acıklayan maliye bakanı taklidi gelıyor =)

benim aslında sigara 10 Lira olursa yapacağıma dair bi fikrim var ama burda paylaşamam SCW kaldıramayabilir.. :D :D

Geri
Üst Alt