Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigaraya %40 Zam

Süründürmekten başka birşey değil. Ne tesadüf sigara yasağı esnetiliyormuş??

anti-sigaracı olarak destekliyorum. yurtdışında bu şekilde kontrol altına alındı bu olay.

Şu ülkede ölmek bile para, vergi :D:D

:D:D:D

Tuvalee gitmekte para. Uyumakta para. Uyanmakta para. :D :D :D Ve dediğin gibi ölmekte para.

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

anti-sigaracı olarak destekliyorum. yurtdışında bu şekilde kontrol altına alındı bu olay.

Kesinlikle katılmıyorum. İçen yine içiyor sigara olmuyor ama tütün oluyor..

:D:D:D

Tuvalee gitmekte para. Uyumakta para. Uyanmakta para. :D :D :D Ve dediğin gibi ölmekte para.

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Kesinlikle katılmıyorum. İçen yine içiyor sigara olmuyor ama tütün oluyor..

katılma sen muhalefet alp :)
herkes senin gibi havaalanında vergisiz zulalama yapamıyor :D

2010 gibi bir yılda, şehrin göbeğinde hala kömürle ısınılıyor, bunun yaptığı hava kirliliği, sağlığa etkisi tartışılmazken, sigaranın sağlığa etkisi büyük önem kazanıyo. Gerçekten "batılılaşma" yöntemlerimize bayılıyorum. Çok komikler..

%40 zam sonrasında sigara içmek,aptallık gibi bişey olsa gerek..:)

2010 gibi bir yılda, şehrin göbeğinde hala kömürle ısınılıyor, bunun yaptığı hava kirliliği, sağlığa etkisi tartışılmazken, sigaranın sağlığa etkisi büyük önem kazanıyo. Gerçekten "batılılaşma" yöntemlerimize bayılıyorum. çok komikler..

+99999999999999999

bizi yönetenler,hükümet etmeyi hükmetmek zannedenler aceba insanları sağlığını düşündüğü içinmi yapıyor bu zammı zannediyorsunuz...

Geri
Üst Alt