Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigara da indirim !!!!

bu philip morris çok çakal bi firma. bu olay kesinlikle kasıtlı şu an yanılmıyosam yaptıkları indirmle winston la fln kafa kafaya gidiyo. adam dicekki (winston içen) ulan bu parayı buna verceğime marlboro alırım. herkes yüklencek sonra alıscaklar baba sigaraya. tekrar cakcaklar zamı millet neye ugradıgını sasırcak bakın bu dediklerim hepsi sırasıyla olucak . ahanda buraya yazıyorum:D

allahın emri zaten o..

bugun okulda kulaktan kulaga yayıldı mıllet gıdıp 2 ser 2 ser paket aldılar

bundan iyi haber olamaz 5.75'den bugün aldım marlborayı :) yakında içme yasağıda resmi kurumlar haricinde kalkacak..;)

Sıgaraya 7 lıra ve ustu veren adama salak derler bu donemde.Zehırlenmek ıcın bu kadar para dokmeye gerek yok zaten

can bırak 7 tl'yi 10 liradan fazla da olsa muhakkak verenler olacaktır bu ben ve bir çok kişiyi salak yerine koyma istersen bunun tercih sebebi olduğunu tekrar tekrar anlatmaya gerek yok usluplara dikkat edelim!!!

parliamentten marlboroya gecmenin vakti geldi...

Geri
Üst Alt