Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Shawn Barber

arkadaşlar lütfen birbirinize karşı saygı..

kısa süredir sitede olan arkdaşlar yönetici gibi müdahale etmesi ilginç neyse Cezmi Abi'ye saygımdan birşey demiyorum.

kısa süredir sitede olan arkdaşlar yönetici gibi müdahale etmesi ilginç neyse Cezmi Abi'ye saygımdan birşey demiyorum.

Senin resminin altında 2010 yazması bu sitede olan bitenlere müdahale etmeni gerektirme anlamı taşımaz Onur kardeşim .. Benim demek istediğim böyle şeyler olduğunda mesaj atıp uyarman hem bu tarz konuşmalara sebebiyet vermez hem arkadaşı zor durumda bırakmaz .. Sen mesaj ile arkadaşta uyarı değil " tavsiye " de bulunsan bu tarz konuşmalar burada kirli bir görüntü yaratmayacaktı :) Üyelik tarihi saygınlık veya yönetici gibi müdehale etme üstünlüğü sağlamaz :eek:key: Burda akşamları keyif almak için sohbet etmek için giriyoruz keyfimiz kaçmasın ;)

Beyler gereksiz gerginlik yapmayalım. Gereken duruma zamanında müdahale yapılır.

Geri
Üst Alt