Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ses ve titresim sorunu hk.

Selamlar arkadaslar,

1 haftadir ozellikle 1. ve 2. viteste asagida ekledigim videolarda duyabileceginiz gibi metal sesi gelmeye basladi. Arac 45.000 km’de.

Sizce neden olabilir ? Benzer sorunu yasayan oldu mu ?

Camlar acikken 1. ve 2. viteste bu sesi duyabilirsiniz … sanki iki metal birbirine surtuyor gibi …

4. ve 25. sn. dikkat.

6 ve 10. sn. arasi dikkat.

Sinir bozucu bir ses.

Evet hocam bende öyle bir başlık açmıştım ve bir sürü başlık var bunun için.Benim atecamdada oluyordu.Klasik kuru tip şanzıman sesleri bunlar.Servise danıştığımda yeni tiguanlarda ıslak kavrama geliyormuş.Hiç ses gelmiyor ıslaklarda özellikle dikkat ettim.3 den ikiye veya 2 den 1 geçerken yapıyor sesi.Islak şanzuman çok iyi fakat vites geçişlerndeki gecikmeyi hissediyorum.D den r ye takıyorum beklemem lazım araba almıyor hemen.Islak candır.Çok takmamak lazım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt