Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

serhat abiye gelsn :)

Yok o kaputun üzerinden göklere doğru uzayan şey yüzünden :D

Yanlız o kaputtan gökyüzüne doğru uzanan şey fiber değil be :D

Yanlız o kaputtan gökyüzüne doğru uzanan şey fiber değil be :D

Abi adam arabasından kalıp alıp komple fiber yapmış arabayı araba komple fiber tabi orasını bilmiyorum ama demekki çalışınca oluyor :D biz bi jantı halledelim sana o daha sonra :)

Yok ya bugün biraz araştırdım benim jantlar 13jant en az 15 jant yapacağız lastiklerle beraber benim iş bankadan kredi kullanacak rakamlara ulaşıyor o yüzden hayaller su da şu anda serbest stilde yüzüyor Serhat :(

Yok ya bugün biraz araştırdım benim jantlar 13jant en az 15 jant yapacağız lastiklerle beraber benim iş bankadan kredi kullanacak rakamlara ulaşıyor o yüzden hayaller su da şu anda serbest stilde yüzüyor Serhat :(

Abi bu sıkıntılı dönemleri aşıcaz inşallah bende bi sis farlarını alamadım daha bakımda geldi ayak dayama alamadım hepsi birikti :)

Abi bu sıkıntılı dönemleri aşıcaz inşallah bende bi sis farlarını alamadım daha bakımda geldi ayak dayama alamadım hepsi birikti :)

Yav seninkileri hepsini yapsak benim masrafın 10 da biri bile olmuyor Serhat hem ayrıca senin bir Mert abin var bu konuda sen niye bu kadar sıkıyorsun ki kendini hayret bir şey. Sen gel bakımını yaptır ayak dayamayı hangisinden istiyorsun söyle getirteyim sis far olayına da bakalım ne yapabilriz. Hayret bir şey gelip kahve içip gidiyorsun sorsana bana bende kafa kalmadı artık süngerbop gibiyim bu ara :D

Geri
Üst Alt