Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

serbay öncelikle geçmiş olsun
cezmi abiye pm atmıştım kayseri için 5 tane göndereceğini yazmıştın sende unuttun galiba isteyen arkadaşlar var gönderebildinmi aceba ?

Benimde elime ulaşmadı hala..
Bu arada Geçmiş olsun.. bir de şu "auto emocion" sloganından yaptırma ihtimalimiz varmı sinyal altına?

kendiniz yaptırabilirsiniz beyaz araçta daha güzel duruyor

serbay öncelikle geçmiş olsun
cezmi abiye pm atmıştım kayseri için 5 tane göndereceğini yazmıştın sende unuttun galiba isteyen arkadaşlar var gönderebildinmi aceba ?

teşekkürler abi. ben salı günü kargoladım ama gelmedimi hala bi kargo şirketini ararmısın MNG kargo?

patron kusura bakma kargocular güvenliğe bırakmış çekip gitmişler sen sakın ödeme ben konuştum gelecekler tekrar teşekkürler...

kardeşim bizede ulaştı.iş yoğunluğundan dolayı siteye giriş yapamıyorum ne zamandır.eline emeğine sağlık.ilgin için teşekkür ediyoruz.
bu sayede ayça nında şerrinden kurtulmuş oldun:D:D::D::D::D:D

ben istanbula gelicem 1-2 güne kadar kimden alabilirim elden alıcamda serbay abi ayaralım lütfen :)

Banada ulaştı, teşekkür ettim.. de bu Slogan olayını burda yapabilecek biri varmıdır bilmiorum malum KARS :D

Geri
Üst Alt