Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SeatClubWorld.Com - Counter Strike 1.6 Oyun Sunucu

PATRON

Administrator
:eek:!!! --- SeatClubWorld.Com - Counter Strike 1.6 Oyun Serveri --- !!! :eek:

Kurulum Bilgileri

1.Adım : Counter Strike 1.6 oyununu indirerek kurunuz.
Download Link => www.seatclubworld.com/cs16full_v7.rar ( İlk önce bunu kurunuz )

2.Adım : Counter Strike 1.6 Patch dosyasını, cs oyununu kurduktan sonra indirip kurunuz.
Download Link => www.seatclubworld.com/cs16patch.rar

3.Adım : Aşağıda verdiğimiz sXe Injected dosyasını indirip bilgisayara kurunuz. Oyuna gireceğiniz zaman ilk önce masaüstündeki sXe Injected programını çalıştırıyorsunuz ve oyun süresince program açık kalması gerekiyor. Bu hileleri önlemek amacıyla kullanılan bir program, eğer bunu yapmazsanız oyuna bağlanamazsınız ve hata mesajı alırsınız.
Download Linki => www.seatclubworld.com/sxe.rar (Sürümü : sXe Injected 13.1 Fix3 )

4.Adım :
Kurulum işlemi bittikten sonra masaüstünüzde yer alan Counter Strike 1.6 adındaki oyun kısa yoluna tıklayıp oyunu çalıştırıyorsunuz.

5.Adım : Oyun çalıştıktan sonra Find Servers butonuna tıklayın, karşınıza Favorites seçeneğine basıyoruz. ADD Server kısmı geldiğinde tıklıyoruz ve çıkan yere cs.seatclubworld.com yada www.seatclubworld.com:27015 yazıp OK butonuna tıklıyoruz.

6.Adım : Artık kurulum ve ayarlar hazırdır. Oyun içinde options kısmına gelerek Player Name kısmına sitedeki nickinizi yazıp kaydedin ki kim olduğumuzu bilelim.

Son Adım : Oyuna bağlanmak için ise Find Servers kısmından Favorites seçeneğine geliyoruz. Listede zaten direk www.seatclubworld.com adını göreceksiniz çift tıklayıp oyuna bağlanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bu konu başlığı altına yazabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dilerim...

NOT : SERVERI KAPATTIK ŞİMDİLİK OYUN OYNANMAMAKTADIR

Helal patron..Eski ekip yine kurulsun şöyle,kış da geliyor Cs iyi gider..:eek:key:

Aynen Sezgin ya eski ekip toplanıp bi oyun yapalım..

sunucunun ping değerleri çok yüksek ayarlarında bi sıkıntı var sanırsam yada hosting çok kötü

radore sunucularında 8 GB'lik R210 sunucu kullanıyoruz eğer buda kötüyse... :)

denedim girmeyi ama server sorumlulugunu yerine getirmiyor :D

server cevap vermiyor girmeye...

öncelikle teşekkürler Serbay..
şu ana kadar hiç oyun oynmadım nasıl oynanır bilmiyorum bile..
diğer konu hadi merak ettim oynayayım desem bile oynayamam..program exe malesef no dmg

serbay özelden ulaşabilirsen sunucu konusunda yardımcı olabilirim senoyna.com SaLvia

Oyunu indirdim kurdum server a dediğiniz gibi kayıt oldum tek sıkıntı oyuncu yok :)Oyun mükemmel çalışıyor

Geri
Üst Alt