Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Logosu

EAGLE01

Forumdan Uzaklaştırıldı
Benim jant kapağımdaki seat logom düştü :( bende stickerlarla güzel bir logo yaptım :) öncelikle bir seat logosu buldum netten sonra A4ü 297ye 210mm olarak düşündüm oran orantıyla paintte uzat eğ yapa yapa kapak da sırıtmıycak bir seat logosu ölçüsü yakalayabildim. A4e cıktı aldım stickerların üzerine koyarak stickerları kestim :) 3renk sticker kullandım. Bir krom bir refektör kırmızı bir de siyah. ve jant kapağımı güzelce kapladım. Yarın da jantta nasıl durduğunu gösteren fotoları eklerim.

eline sağlık çok akıllıca umarım uzun ömürlü olur....:)

Elıne saglık engın bencede 4 unu de yaparsan daha gzl goruncektır

eline sağlık ama oranları tutmuyo gibi geldi bana kafamı çevire çevire anca bu kadar anlayabildim ama.. :)

işte böyle oldu aslında zor kenarlarını düzgün kesmek çok zorlandım. Şu reklamcılarda garip printirler var stickerı direk kesiyor önceden tanıdığım bir yer vardı kapanmış başka bir yere gittim orası da çok para istedi bende böyle hallettim. Lazerli kesici midir nedir ondan bulursam 4ünü dü yaparım :) ama bu şekilde çok uğraştırıyor :D

Engin öncedende dediğim gibi çok başarılı olmuş.bence ama yinede boş vaktin oldukça diğerlerinede yap.inan kendin yaptığını söylemesen biçok kişi farkedemez ben de dahil olmak üzere

teşekkür ederim o zaman ilk fırsatta 4janta yapmam lazım :)

Geri
Üst Alt