Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon V6 2,8 Sound Check

aljn

Kayıtlı Üye
paylaşıldı mı bilmiyorum ama muhteşem..:rolleyes:

sesi direkt CSL'i hatırlattı.. :)

sesi evet çok hoş ama bu arabanın ne v6 nede 2.8 oluşu pek gerçekci gelmedi bana düz boru yada cut out olabilir :rolleyes:

Seat Leon Cupra 4
Orjinal haliyle vasat performanslı tam turbolamalık süper bi makina :D Ve çok çok özel bir araç bence.

sesi evet çok hoş ama bu arabanın ne v6 nede 2.8 oluşu pek gerçekci gelmedi bana düz boru yada cut out olabilir :rolleyes:

O ses anca düz borudan çıkar zaten :)
Atmosferiğe cut out pek iyi olmaz. Hem iğrenç patlak egzoz sesi çıkar hem de back pressure fazlasıyla azalır.

O ses anca düz borudan çıkar zaten :)
Atmosferiğe cut out pek iyi olmaz. Hem iğrenç patlak egzoz sesi çıkar hem de back pressure fazlasıyla azalır.

İngilterede zibil gibi R32 ve bundan kaynıyor malum benzin orda 2.5TL gibi ama kesinlikle çok özel bir araç R32lere bi turbo kitler var muhtemelen bunlarada vardır. :D +600hp :D

Geri
Üst Alt