Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon/Toledo MK1 Tuning-2

Valla Ben hiçbirini beğenmedim bu araçlara en güzel topsport bide cupra tamponu yakışıyo gerisi yalan bence arabanın çizgilerini bozmuş bu tamponlar ve abartı geldi bana en güzeli cupraR tamponu :) bodykitler güzel olmamış bence....

bu aralar çok araştırıyorum,, allah sonumuzu hayır etsin :D

pejo reklamındaki gibi çekiç tornavida dalarız yaparız aynısından dimi :D ama gönlüm hala tdi leonda.. işler bir açılsın suprizi patlatıcam :D

Girişiriz canım ne olacak :D. Ama Leona çevirmek için parça eklememiz gerekir söyliym baştan.

bencede mk1 e cupra veya topsport olarak bakarsak nokta kadar moda ihtiyacı yok, en güzeli zaten standart halleri

ben mk1 ıcın hıc bır body kıtı yakıstıramıyorum acık olmak gerekırse ve orjınal cupra yada FR body kıt benım gozumde en guzelı oldu her zaman.mk2 de sonradan yapılan ıslemler o kadar goze batmıyo ama mk1 ıcın benım dusuncem hıc bırının yakısmadıgı

Bencede.Ama ben top sport tamponunu da pek beğenmiyorum.Orjinal tampon ve Cupra R tampon başka.Bir CupraR tamponum olsun yeter :)

Geri
Üst Alt