Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon St bagaj havuzu

espekkaya

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Seat Leon ST aracım için kauçuk bagaj havuzu almak istiyorum. İnternetten baya bir araştırdım fakat st modeli için sadece halı şeklinde olan ürün satılmakta.

Kauçuk havuz satın alabileceğim bir yer var mıdır? Yada halı olan modeli kullanan arkadaşlar memnuniyetlerini belirtirlerse çok sevinirim.

Öncelikle üyelerimiz kısmında sizi bir tanımak isteriz.

Yetkili srv.sordunuzmu?

sordum ellerinde yokmuş Almanya' dan fiyat istediler fiyata göre sipariş edecekler. Ama ne kadar uygun olur onu pek bilemedim.

çok uygun olacagını sanmıyorum nerden baksan yıne bi 300 tl si vardır

aynen bende öyle düşünüyorum. Malum tek ürünü yurdışından getirmek daha masraflı olacak. Cevap döndüklerinde sizlerle de bilgisini paylaşacağım.

bagaj kısmına bebek arabasını koyacağım için o üründe tereddütlerim mevcut. Temizlik ve kullanışlılığı açısından çok bir yorum bulamadım işin açıkcası. Zaten son çare olarak o ürünü alıp şansımı deneyeceğim :)
[doublepost=1473425696,1473151554][/doublepost]En sonunda Doğuş'dan bagaj havuzu için fiyat öğrendim. Kauçuk bagaj havuzu için 340 TL dediler. ebay'dan da "5F9061205" seri kodu ile aratınca sadece 40 tl fark oluyor. ebay'da aynı ürün 100 dolara satılmakta.

bagaj kısmına bebek arabasını koyacağım için o üründe tereddütlerim mevcut. Temizlik ve kullanışlılığı açısından çok bir yorum bulamadım işin açıkcası. Zaten son çare olarak o ürünü alıp şansımı deneyeceğim :)
[doublepost=1473425696,1473151554][/doublepost]En sonunda Doğuş'dan bagaj havuzu için fiyat öğrendim. Kauçuk bagaj havuzu için 340 TL dediler. ebay'dan da "5F9061205" seri kodu ile aratınca sadece 40 tl fark oluyor. ebay'da aynı ürün 100 dolara satılmakta.
kendinde yaptırabilirsin oto döşemeciye :)

Geri
Üst Alt