Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] abi ilk mesaja dahil edemiyorum forum izin vermiyor fazla grafik ve mesajdan dolayı :=) İstersen leon kaput yalıtımı adı altında bir konu açabilirsin google açısındanda iyi olur? :)

@Ziya abi ilk mesaja dahil edemiyorum forum izin vermiyor fazla grafik ve mesajdan dolayı :=) İstersen leon kaput yalıtımı adı altında bir konu açabilirsin google açısındanda iyi olur? :)

Neyse böyle dursun artık. Buna da şükür :)

Fakat vbulletinin böyle sıkıntı yapacağını sanmıyorum. Bence mesaj izin ayarları ile alakalı bir sorun vardır. Ya değilse vbulletin altyapılı bir çok forum sitesi gördüm, adam destan gibi bir sürü resim, içerik vs koymuş.

Arkadaşlar konuyu yeniden hortlatıyorum kusura bakmayın ben bu Bitüself i buldum ve uyguladım ama öbür firex i bulamadım zaten büçcemde yetmiyordu şimidi size danışacağım sadece bitüself le olurmu acaba öbürünüde illa uygulamammı lazım

yalnız konuyu daha yeni farkediyorum. eline sağlık mükemmel titizlik ve işçilikle yapılmış

Bu 2 . malzemeyi bulamadım onun yerine başka bişey varmı acaba yada ankarada satan bir yer bilen

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Geri
Üst Alt