Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon mk2 mk3 ibiza spoiler marjpiyel difuzor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mk2 marjpiyel 140 boyalı
spoiler 140 boyalı
difüzör 150 boyalı
lip 130 boyalı

mk3 spoiler 170 boyalı
marjpiyel 170 boyalı
difüzör 170 boyalı
lip 140 boyalı

ibiza spoiler 170 boyalı
marjpiyel 170 boyalı
lip 150 boyalı
difüzör çalışmalar devam ediyor :)

ibiza cupra spoiler 170 boyalı
marjpiyel 220 boyalı

istanbul içi montaj dahil fiyatlardır

Bilginize....

arkadaşlar perşembe gunu ibiza difüzör resimleri ve fiyat bilgisi paylaşıcam as tunıngten alıcagınız fiiyattan aşağı olucak toplu alımda bilginiz olsun sorusu olan 05395881968

Teşekkürler

Salih fiyat belli oldumu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Modele 350 tl fiyat yazmıs sahıbındende baktım bu üçreti isterse cok para hakkı 200 tldir

Sent from my iPhone using Tapatalk

:) yanlışınız var hakkı 200 olmaz bn canlı şahidim tabi arkadaşlar ya alır ya almaz orasını bilmem :) ancak şunu biliyorum başka yerde bunun aynısı YOK :) o fiyata astarlı yazmış ben boya montaj alıcam bakalım 50 lira boya 20 lirada montaj olsa 420 lira yerine 350 olucak belkide daha aşağıya dediğim gibi perşembe gidip konuşucam hem siteden sipariş veren bi arkadaşımız var onun durumunada bakıcam ama inan hakkı 200 değil başkan ben biliyorum :)

Acaba benim araca uyar mı aracım golf 7 sanki mk3 difüzörü uyar gibi gözüküyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt