Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon kauçuk paspas

http://www.seatclubworld.com/leon-1...s-30-2012-1-6-tdi-cri-105-hp-style-dsg-19206/

ulvinin paspasları.haluk kardeşim o senin verdiğin hepsiburadaki ilan paspaslarının aynısı..birde makyajlı makyajsız farketmiyor kardeşim hepsine cuk oturuyor.özel kesim bunlar.
Birde benim almak istediğim paspaslar bunlardan ama piyasada yok
Z tech Seat Leon 2006 sonras (3 Boyutlu Havuzlu) Orjinal Paspas Takm - eliftuning

benim konuyu açarken verdiğim ilan mı? onla ulvi abinin ki aynı mı yani?

http://www.seatclubworld.com/leon-1...s-30-2012-1-6-tdi-cri-105-hp-style-dsg-19206/

ulvinin paspasları.haluk kardeşim o senin verdiğin hepsiburadaki ilan paspaslarının aynısı..birde makyajlı makyajsız farketmiyor kardeşim hepsine cuk oturuyor.özel kesim bunlar.
Birde benim almak istediğim paspaslar bunlardan ama piyasada yok
Z tech Seat Leon 2006 sonras (3 Boyutlu Havuzlu) Orjinal Paspas Takm - eliftuning

sanırım bunu arıyorsunuz..

Tarz Seat Leon 3D Havuzlu Special Paspas (2006/2012) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

ikiside olur hepsi özel kesim araca göre kesim sıkıntı olmaz yani

ikiside olur hepsi özel kesim araca göre kesim sıkıntı olmaz yani[/QUOTE

mert abi hangi ikisi çünkü şu an üç tane üründen bahsediyoruz. hatta 4 tane, biri benim ilk linkteki, ikincisi ikinci linkteki, üçüncüsü senin verdiğin linkteki, dördüncüsü de ulvi abinin aldığı, abi netleştirelim kesin oluyosa ben alacam hangisi alırsa geri iadeyle uğraşacak zamanım yok, ayrıca şu an yerim de belli değil, bi kaç gün orda bi kaç gün burda, onlarla uğraşamam, hemen sipariş verip 2-3 gün içinde elime geçmesi lazım.

ikiside olur hepsi özel kesim araca göre kesim sıkıntı olmaz yani

mert abi hangi ikisi çünkü şu an üç tane üründen bahsediyoruz. hatta 4 tane, biri benim ilk linkteki, ikincisi ikinci linkteki, üçüncüsü senin verdiğin linkteki, dördüncüsü de ulvi abinin aldığı, abi netleştirelim kesin oluyosa ben alacam hangisi alırsa geri iadeyle uğraşacak zamanım yok, ayrıca şu an yerim de belli değil, bi kaç gün orda bi kaç gün burda, onlarla uğraşamam, hemen sipariş verip 2-3 gün içinde elime geçmesi lazım.

Geri
Üst Alt