Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Fr jant

matrak29

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar Leon dizel aracım var jantlarini pek begenmiyorum 16 inç servise jant fiyatı sordum 10 bin TL gibi uçuk bir fiyat dedi ve benden hiç beklemediği bir cevap alınca krize girdi müşteri temsilcisi :) ikinci el jant alsam Fr 17 inç benim araca taksam bir sorun teşkil etmez değil mi ? Çünkü aynı araç tan arkadasimda da var onun ki orijinal 17 cikmis yorumlarinizi ve görüşlerinizi beklemekteyim ...saygilarimla

İyi akşamlar arkadaşlar Leon dizel aracım var jantlarini pek begenmiyorum 16 inç servise jant fiyatı sordum 10 bin TL gibi uçuk bir fiyat dedi ve benden hiç beklemediği bir cevap alınca krize girdi müşteri temsilcisi :) ikinci el jant alsam Fr 17 inç benim araca taksam bir sorun teşkil etmez değil mi ? Çünkü aynı araç tan arkadasimda da var onun ki orijinal 17 cikmis yorumlarinizi ve görüşlerinizi beklemekteyim ...saygilarimla

Altın kaplama mıymış 10 bin tl fiyat cekmışler.
Bir sorun olmaz 17” taksanda.
Temsılcıye ne dedınde krıze girdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yani hani bazı yarım akıllılar diyorda zarar görür on takım falan diye yayı değişiyormuş bilmem ne de..

Ne dediğimi burda yazmiyim ayıp olur ama temsilciyi rencide edecek bişi değildi doğuş a dedim dicegimi,

Yani hani bazı yarım akıllılar diyorda zarar görür on takım falan diye yayı değişiyormuş bilmem ne de..

Bişey olmaz kanaatindeyim. Cunkı benım jantlarda 17.
18 e kadar yolu var yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 16 dan 17 inçe geçmeye korkuyordum. Geçtim ve gördüm ki arabanın gerçek jantı ve lastiği 17 inç 225*45*17 diye düşünüyorum.
Denilenlerin aksine bence konfor arttı.

Bende öyle düşünüyorum bu arabanın asıl jantı 17 inç çok doğru yol tutusu nasıl çok değişiyor dediler dogrumudur?

leon'da standart olarak sunulan 16" 19" arası jant seçenekleri mevcut. Orjinal ölçülere bağlı kaldığınız sürece 16-17 geçişinde sorun yaşamazsınız, 18-19 gibi rakamlara çıkarken standart süspansiyonla nasıl olur bilemiyorum. 18 FR'larda 19 Cupra'larda kullanılıyor. Style, FR ve Cupra'nın süspansiyonları biribirlerinden farklılar.

Lastiğin eni daraldığı için konfor düşer çok diyorlar ama ben ne olursa olsun alıcam fr jant...

Geri
Üst Alt