Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Leon Cupra R World Champion Edition

koltuklar şık..ama canlı görmek lazım bazen resimler aldatıyor

ben biraz daha farklı olmasını dilerdim leylek gibi olmuş motor harika keyifli olmalı ama görünüm cezbetmedi hiç...........

ben biraz daha farklı olmasını dilerdim leylek gibi olmuş motor harika keyifli olmalı ama görünüm cezbetmedi hiç...........

seatların çoğu leylek gibi hangi yol'a göre yapıyorlarsa..
bide isviçrede otobanda bile 80 le gidiyorsun radara dolu cezası 1000 isviçre frangı

fabrikasyon beygirler ile, yazılımdan gerekli parametreleri tavana yaslayıp alınan beygirler çok farklıdır, zaten max. beygir şahsen bana hiç bir şey ifade etmez, 1750-3000d/d arası grafik herşeyden daha değerli. Yerde yükseklik derken, amortisörün çalışma kursunu da düşünmeli, basket topu gibi zıplayan bir tekerler çok şey kaybettirir.
GolfR 55.000 yavro ise, bu da 45.000 yavro civarına gelse tadından yenmezdi.

fabrikasyon beygirler ile, yazılımdan gerekli parametreleri tavana yaslayıp alınan beygirler çok farklıdır, zaten max. beygir şahsen bana hiç bir şey ifade etmez, 1750-3000d/d arası grafik herşeyden daha değerli. Yerde yükseklik derken, amortisörün çalışma kursunu da düşünmeli, basket topu gibi zıplayan bir tekerler çok şey kaybettirir.
GolfR 55.000 yavro ise, bu da 45.000 yavro civarına gelse tadından yenmezdi.
bahsı gecen arabada yazılım dısında b fark yok abı zaten,mısal golflerın edıtıon30 ları normal golf gtı dan farklıdır k04 lu versıyondur aynı zamanda kol ve pıstonları da farklıdır ama bu 310 larda sadece yazılım farkı var bg artısını saglamaya yonelık.Mesela aynı durum 2000 model App motor 1.8 t lerdede mevcut,ustunde k03 turbo vardır ama auq motor kodlu k03s lı ler gıbı 180bg cıkıslıdır bu da tamamen yazılımla yapılan degısıklıktır

bahsı gecen arabada yazılım dısında b fark yok abı zaten,mısal golflerın edıtıon30 ları normal golf gtı dan farklıdır k04 lu versıyondur aynı zamanda kol ve pıstonları da farklıdır ama bu 310 larda sadece yazılım farkı var bg artısını saglamaya yonelık.Mesela aynı durum 2000 model App motor 1.8 t lerdede mevcut,ustunde k03 turbo vardır ama auq motor kodlu k03s lı ler gıbı 180bg cıkıslıdır bu da tamamen yazılımla yapılan degısıklıktır

+1

Tek bir katılmadığım nokta var oda güce göre bu araçların intercooler larının farklı olması.. (Örn Golf GTI, Leon Cupra, S3) üçününde coolerının parça kodu farklı. Ama gerisi dediğin gibi yazılımdan alınan bir güç..

Geri
Üst Alt