Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon cupra jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu kocaelinde bi bankacı benden de Navigasyon cihazı istemişti 5-6 ay önce yoksa aynı kişimi cupra jantı edinmiş :D

serbah heralde aynı kişi kardeşim...bu işlere biraz ilgili bi arkadaştı...
ismi yanlış hatırlamıyorsam yüceldi;;;;

cupra jant lastik enson 1700 e bırakmıştı:alan olmayınca sarıya boyatıp kendi kullanıyormuş....

evet evet sanırım aynı kişi :) hatta arabam kocaeli sanayisinde ziebart da boya koruma atılırken görmüş.

evet arkadaşlar dediğiniz kişi benimde aklımda olan kişiydi.. kaçtıysa üzüldüm..

yeni kasa derken makyajlı mı makyajlıların 19" bildiğim kadarıyla..

bu arada "hakan_leon" koyduğun fotonun sadece linkini yapıştırsan "IMG"leri kaldırsan forumun düzeni için fena olmaz.. :) ;)

En acilinden replica cupra jantı arıyorum. Serviste çok pahalı. Aracımın üzerinde Oxigin black 17" 5 kollu jant var. Cupra jantını istanbulda nerede bulabilirim eğer yardımcı olursanız çok memnun olurum...

Jantlarımın resmi;
http://img11.imageshack.us/i/resim663.jpg/

Acaba Cupra jantı yerine 18" Audi Q7 jantı koysam cupra gibi dururmu? Malesef cupra jantı bulamadım. Birde Q7 nin jant bilgileri nedir ve leona uyarmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt