Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Referance ;)

referance tabiki binilebilecek bir araç. yalnız ben donanım seven birisi olarak söylüyorum biraz daha bekleyip uygun fiyatlı bir stylance bulabilme ihtimalini göz ardı etme derim

Ben reference aracımda saydığım kadarıyla 10 adet hava yastığı var. bu azımsanacak bi sayı değil. Yol bilgisayarıda LPG li bi aracım olduğu için çokta önemli değil benim için. MP3 -Track olayı bir eksiklik ama olmazsa olmaz değil sonuçta. Dikiz aynaları anahtardan kapanmasada orta konsolda kapatma açma yapacağımız düğmesi mevcut.Sislambasıda şansımdan benim aracımda orjinal cupra tamponu olduğundan üstünde vardı.Donanım elbette önemli buna lafım yok ama aracı kalitesizleştirirmi bu eksiklikler benim nazarımda hayır.

Ben aracı alırken 1-2 fazlası olsa stylance almazmıydı,hiç düşünmeden alırdım hemde. Sonuçta olmuşken fullu olsun. Ama param anca buna yeter dersende düşünmeden al derim. Yoksa sonuna kadar katılıyorum size paran varsa stylance al ama yetişmiyosada leon alma diyemicem. Tereddütsüz al kardeşim.

Arkadaşlar bu arada yanlış anlaşılmak istemem,

Ortada 30000 TL var hangisini alırsın dersen bende sizle aynı fikirdeyim tabiki stylance alırım.
ama yok param yetmiyo yinede alimmi diye soruyosan hiç düşünmeden al derim.

Arkadaşlar bu arada yanlış anlaşılmak istemem,

Ortada 30000 TL var hangisini alırsın dersen bende sizle aynı fikirdeyim tabiki stylance alırım.
ama yok param yetmiyo yinede alimmi diye soruyosan hiç düşünmeden al derim.

Aynen olay bu

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepinize yorumlar için tskr ederim benim derdim aslında 28 29 a 40 50 binde boyasiz arac bulmak 100 binde boyalı stylance almaktansa aynı paraya boyasiz 40 50 binde reference almayı tercih ederim benim begendigim stylance lar anlicaginiz üzere 33 milyar civarı begendigim referanslarda 28 civarı hea söyle bişe de war 26 27 e de stylance var ama ben alırmiyim Hayır benim için yağmur sensörü far sensörü digital klima hiç önemli değil sadece kafama taktigim aynaların kumanda dan kapanmamasi onuda icerden yapıcaz artık :) sis farina falan gelince zaten aracı aldıktan sonra oynicam araçla cupra tamponu takicam sis fari falan kafama takmiyorum yakıtta lpg tarzım değil aracı zaten ihtiyaç tan değil keyfi aldığım için haftada 3 gün gezicegime 1 2 gün gezerim bana yeter..

belki aracım leon değil ancak benim aracımda reference paket. bazen cepte olmuyor yada daha fazla vermek istemiyorsun işte tam bu dönemlere uygun bu referance paket. 16 aydır pişman olmadım.
lakin led olsun hiz sabitleyici olsun tabiki isterdim. :) ama işte olay tamamen duygusal..
bunların harici yakıt ve performans olarak aynı sanırım.

Geri
Üst Alt