Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat LEON 1.4 TSI Stylance vs Honda Civic 1.6 Elegance

honda civic HB'nin içinden etkileniyorum ben ama civic sedan bana güzel gelmiyor.
Kullanıma göre değişir tabi ama arkadaşımın bir yıllık civic sedanına bindiğimde arabanın dashboardunda, kontak anahtarına yakın olan yerlerdeki çiziklere inanamadım. Direksiyonun derisi de kendini bırakmış gibiydi bir de.

Hızlanma değelerine bakacak olursak da; 0'dan 200'e çıkmanın hiçbir çekiciliği yok, kimse durup duruken 0'dan 200 yapayım demez. Ama herkes esnek bir motorun verdiği ara hızlanma zevkinden müthiş keyif alır. Motor olarak kesinlikle leon. İç ve dış tasarım olarak kesinlikle leon. Ben sert süspansiyon seviyorum mesela ama biraz da konfor olsun diyenler için honda biraz daha ideal.

siz bakmayın o değerlere ben bizzat gördüm yuksek hızlara nasıl çıktıgını 1.6 ve 1.8 civiclerin =)

0-1000 değeri kaç acaba 1.6 civic'in ?

melih o civic nedense bizim passatın arkasından bakabildi sadece :)

daha 1 1,5 ay önce okuldan hocam otomatik 1,6 sını sattı şehir içi 45 kuruş yakıyor diye. çok pis araba sattırırım :D

bu arada siz bekleyn az sonra gelir honda avukatı.

ben alırmıyım. alman üreticilerin alayı batar hiç biri araç üretemez hale gelirse ve beleş civic dağıtırlarsa belki.
Abi civicini satan hocan şuan ne aldı ? ( kesin vwdir :D )

biz de gördük melihim merak etme :)

yapma şimdi hacı, 1.6 civic 200ü çok rahat geçiyo. Herif bizim 1.8tsi ile kapıştı yolda sen düşün artık.

1.8 civic de saçma sapan vitesi olmasa baya güzel çıkıyo yuksek hızlara.

üst devirlerde 1.6 civic çok fena vtec açıyo. tsi her devirde aktif tavi honda motoru gibi değil, o guzelliği var tsi'nin. fakat benim tahminim 150ye kadar tsi önde olur sonrasında civic geçer.

Hee çok mu önemli bişey, yoo :d

yapma şimdi hacı, 1.6 civic 200ü çok rahat geçiyo. Herif bizim 1.8tsi ile kapıştı yolda sen düşün artık.

1.8 civic de saçma sapan vitesi olmasa baya güzel çıkıyo yuksek hızlara.

üst devirlerde 1.6 civic çok fena vtec açıyo. tsi her devirde aktif tavi honda motoru gibi değil, o guzelliği var tsi'nin. fakat benim tahminim 150ye kadar tsi önde olur sonrasında civic geçer.

Hee çok mu önemli bişey, yoo :d

Bir dakka 1.6 civic 1.8 tsi yımı geçiyor :confused::D:D:D

bahsi geçen Civic'e alıcı gözüyle bakıp kapıları kapatınca çıkan sese kapıların verdiği güven hissi vs. benim hiç hoşuma gitmemişti vakti zamanında..performans yalıtım vs. bi tarafa..ben tercih etmezdim..

Geri
Üst Alt