Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 125 HP yazılım 250nm@150 HP

Şimdi Lastik ve Janta İhtiyacım var cok acil , 225/45/17 Sizce uygunmudur Michelin PS2 olarak düşünüyorum 850 Lira civarında sıfırı. Jant konusundada bir türlü karar veremedim resimdekiler nasıl sizce ve nerden bulabilirz.

nereden aldın fıyat ? baya guzel fıyat almısın

eğer max değerlerden bahsediyorsan %10 u geçemeyiz.. Ama TR de sadece benim uygulayabildiğim özel bir Hidrojen Jeneratoru ile birlikte chiptuning, bu motorun zayıf kaldığı alt devirlerde inanılmaz tork kazandırıyor.. Yakıt tüketimini şaşılacak derecede düşürüp 4000-5000 devirin üstünü mantıksız kılıyor..

yani ne oluyor bu işlem nedir hidrojen jeneratörü

Kocaeli Merkezde İsmini hatırlamıyorum baya yer gezdim çünkü , Elinde kalan son kitmiş kampanya yapmıs 15 Martta kadar 850 lira dedi ondan sonra yine 1200 lira olucak dedi. Lastik işi kolayda şu jant konusunu çözmem lazım yardım lütfen arkadaşlar.

sistem bildiğiniz su yu h2O 2H 2o yapıyor elektroliz ile.. dakikada 150cc kdr gaz üretimi var.. Motor kendi soluduğu havanın yanında hidrojenide cektiginde, hidrojen içerdeki yanmayı hızlandırarak normalden daha fazla yakıtın yanmasını sağlıyor.. Bu motor depoya doldurduğun benzinin nerdeyse %40 ını israf eder, yakamaz.. Hidrojen bu oranı %20 lere kadar cekiyor.. Benim testlerim sonrasında 100-150 derece EGT düşüşü gozlemledim.. Yanma cabuk bitiginden eksoz subabı acıldığında dısarı cok daha az alev çıkıyor..

Neticesinde düşük devirlere odaklı gelşitirilen bu sistem alt devirlerde çok ciddi tork kazandırarak size şehir içi kullanımda konfor kazandırıyor...

adrenalinre001cd1.jpg

lastikde üstüne tanımam arkadaslar..

en iyi frenaj en iyi tutunma en iyi hızlanma yı vaadediyor..

mehmet bey ben chip ve yazılım olaylarından pek anlamam ama merak ettim.Acaba yazılım chip yaptırırsak yakıt tüketimi ne yönde değişir?azaldığını söyleyenler oluyor duyuyorum eğerki azalıyorsa bu ne oranda ve nasıl oluyor?

evet sakin sabit kullanımlarda yakıt tüketimi düşüyor.. aracın ayarlarını özellikle gaza az basıldığında düşük devir kullanımlarında güçlü tutuyoruz.. böylelikle daha alt devirlerle aracı ilerletebiliyorsunuz.. buda ekonomi getiriyor..

evet sakin sabit kullanımlarda yakıt tüketimi düşüyor.. aracın ayarlarını özellikle gaza az basıldığında düşük devir kullanımlarında güçlü tutuyoruz.. böylelikle daha alt devirlerle aracı ilerletebiliyorsunuz.. buda ekonomi getiriyor..
hımm..:confused:teşekkürler:)

Adrenalin RE001 ünvanını çok duydum , Bu lastikleri en uygun set olarak 1100 Civarına sordum aradaki 250 tl fark ' a deyecek kadar iyimidir , birde ömür olarak ne kadar dayanır michelinle kıyasla.

benim lastiğim bu tavsiye ederim

Geri
Üst Alt