Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Photos

Erhan tşkler güzel paylaşım benimde yakın zamanda güzel süprizlerim olacak inş:DÇalışmalar araştırmalar devam ediyor.Serhat ve Rıza'nında fikir ve önerilerindende yararlanıyorum.Saolsunlar kırmıyorlar.
Birde fr tamponda gözüme çok güzel gözüktü.Arkayı cupra önü Frmı yapsam acaba ne yapsam:confused:
cupra jant en diri duranı bence cupra jant en doğru seçim olur.

xx

Erhan tşkler güzel paylaşım benimde yakın zamanda güzel süprizlerim olacak inş:DÇalışmalar araştırmalar devam ediyor.Serhat ve Rıza'nında fikir ve önerilerindende yararlanıyorum.Saolsunlar kırmıyorlar.
Birde fr tamponda gözüme çok güzel gözüktü.Arkayı cupra önü Frmı yapsam acaba ne yapsam:confused:

xx

Ben Bu ön Fr arka cupra olayına katılıyorum cunkı sole solıyım yanlıs anlamazsan koyu renkte olan araclara cuprayı ben fazla yakıstrmıyorum kendı gorusum koyu renklere FR yakıstırıorum :)

bır arkadasımın bahcesı var caglar abıcım ama hava durumuna göre yapıcam.Tsk ederım yardımınız ıcın sız ne taraftasınız caglar abıcm?
Arkadaşımın Maslak ta dükkanı var, benim sayılır :) Açık havada folyo olmaz, rüzgar herşeyi berbat eder.

erhan cok guzeller gayet basarılılarını bulmusun bu arada rıza ınsallah gorurude su logolu panjurunu takması gerektıgını gorur:)

bende ekliyim birazcık :D:D:D
3563724037b7826e56beb.jpg

396227199726cb714ef8o.jpg

4113549282e024f41de9b.jpg

4278592729045903420ab.jpg

4358910465b675cd9670b.jpg

42785982571912092066b.jpg

4358908547b903cc6365b.jpg

erhanim cok tesekkurler boyle guzel bir konu icin.. araclarin hepsi SCN den tanidik zaten :))

ilk fotograftaki beyazi ve siyah jantli kirmizi cuprayi tek geciyorum.. ikisi uzerine tanimam..

ayrica benim de fransaya gidip o 3luyle beraber fotograf cekilesim geldi :)

Geri
Üst Alt