Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza cordoba celox powerbox??

O konuda bi fikrim yok. Ama turbo basıncıyla oynamadan nası o kadar fark yaratıyo box anlamıyorum :)

linkteki ilana baktın değil mi ayberk? sence fiyatı nsl? ingiltereden 90 pounda almış sahibi. 100 e bırakacak bana. ne dersin sence etkili olur mmu? jant işine degireceğim bide? yakıtı chipe göre daha fazla arttırıyormuş ama bu boxlar :))

linkteki ilana baktın değil mi ayberk? sence fiyatı nsl? ingiltereden 90 pounda almış sahibi. 100 e bırakacak bana. ne dersin sence etkili olur mmu? jant işine degireceğim bide? yakıtı chipe göre daha fazla arttırıyormuş ama bu boxlar :))

Valla dediğim gibi, evet al ya da hayır alma diyemem :)
Ama ben olsam box felan hiç uğraşmam yazılım yaptırırım.

sanırım bu box turbo basıncını artırmadan aynı basınçta sadece daha fazla yakıt pompalayarak güç artışı sağlıyor. bununda ne gibi zararları olur araca onu araştırmak lazım.

Valla senelerdir var box piyasada ama ben bunlardan hiçbişey anlamadım... ben şahsen güvenip alamam...

bilmiyorum bende işte kullanan yada kullananı tanıyan birileri yok mu ?? :)

Gepardo markası da vardır bu tip sistemlerde, temelde yapılan: püskürtülecek yakıt miktarını yanıltarak artırmak. Üstünde ayar imkanı olanlar universaldir, ancak ayarı açayım diye pistonu açan da vardır. Yani üstünde ayarı yok ise, motora özel olarak imal edilmiş olduğundan emin olarak almalı, zira her motora ayrı olarak üretilir. Zararı var mı diye bakarsak, fabrikasyon dışı her uygulamanın, motor ömrünü uzatması mümkün değil, kısaltması ise gayet mümkündür.

Geri
Üst Alt