Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Cordoba/İbiza problemli ön takım modifiyesi

Bu işlemi bakımda ben de yaptırdım kesinlikle ön takımdan kaynaklı sesler ve arabanın çukurlarda tepkisi düzeldi, şimdi daha konforlu ve daha sessiz bir yol tutuş var, kesinlikle tavsiye ederim, Kurtbil arkadaşa da vesile olduğu için bir kez daha teşekkür ederim.

Bugün itibariyle benimde sol ön salıncak burcum dağıldı. Tekeri sallıyorum sağa sola sanki aracın kasasını tekerin üstüne sadece koymuşum gibi araçla bağlantısı yokmuş gibi :D

P.tesi günü salıncak burcunun siparişini veriyimde taktıriyim..

Tüm yorumları okudum fakat tam olarak anlayamadığım birşey daha var..

Bu cupra salıncak burcu 2008 ibizama takılabilir mi? 2005 modele takılıyormuş 2008e takılamamış gibi bir yorum okudumda :)

Bu şekilde kullandığım için lastikler iç yanaktan yedi. Kısacası ön lastiklerim patates oldu..

Salıncak burçlarının çiftini 60 TL'ye aldım ( cupra burcu ) 20 lira pres, 20 lirada rotlara verdim. 40 TL'de işçilikle beraber 140 tl'ye patladı. En kısa sürede 2 sıfır lastik alıcam..

Salıncak ve burçlarda sıkıntı varsa 1 km bile yol yapmayın..

k28j7.jpg

k28lr.jpg

k28my.jpg

k28ns.jpg

Bu burçlari daha yakin zamanda değiştirdim bende yaa keşke daha önce haberim olsaydi bu ibiza cupra burcundan taktirirdim...

Arkadaşlar bilgisi olan yardım ederse;
bizim cordobalarda kaçtane burç var ve hangilerini değiştirmemiz lazım bu konfor artışı için?

Arkadaşlar bilgisi olan yardım ederse;
bizim cordobalarda kaçtane burç var ve hangilerini değiştirmemiz lazım bu konfor artışı için?

sadece servısten arka salıncak burcu alıyosun cupra burcu olanı ön salıncak arka burclar dıyerek taktırıyorsun tamam :)

sadece servısten arka salıncak burcu alıyosun cupra burcu olanı ön salıncak arka burclar dıyerek taktırıyorsun tamam :)

dostum hiç bişey anlamadım biraz açarsan...
servisten kaç tane burç alacağım?
cordobanın neresine kaç tane taktıracağım?
bu burçlarlka extra bişey değişecekmi?
servisler yapmıyor takma işini dışarda yapcaz mecburen bilmeyen ustayada tarif etmem lazım ustaya söyler gibi yazabilirsen sevinirim :)

dostum hiç bişey anlamadım biraz açarsan...
servisten kaç tane burç alacağım?
cordobanın neresine kaç tane taktıracağım?
bu burçlarlka extra bişey değişecekmi?
servisler yapmıyor takma işini dışarda yapcaz mecburen bilmeyen ustayada tarif etmem lazım ustaya söyler gibi yazabilirsen sevinirim :)

sımdı once servıse gıdıyorsun 6LL 407 183 bu numarayı verıp bu parcaları ıstedıgını soyluyosun

bunlar seat ön takım arka salıncak burclarıdır bunları taktırmak ıcın ustaya gıdıyosun o halledıyor bu kadar basıt :) ekstra bıseyt degısmıcek

Geri
Üst Alt