Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat cordoba 1.6 ve 1.4 tdi almak istiyorum

beyaz da resim yok hocam ama sanırım beyaz üzerinde yoğunlaşın en azından galeriden değil sanırım ve az km.

teşekkürler, batmanda seat araç bulmak biraz zor, alacağım ilk araç olacağı için gayet tecrübesizim. benim aklıma takılan sizin de önerdiğiniz benzinli cordoba lpg taktırmalımıyım alırsam eğer. yoksa biraz daha bekleyerek dizel mi almalıyım? cevaplarınız için tekrar teşekkürler

-hocam ne alırsan al galericilerden alacağın araçlara iyice baktır..
-birde emsallerine göre bi kaç bin lira ucuz olan arabalarda,pertten çıkarıp bir iki parça boyalı derler,iyi baktır.

bence 1.4 TDI aralarından..

Aracı şahıstan alcam, adamla az önce konuştum. çok methetti, hiç bir şekilde boya vs kazası yok diyor. Baktırmadan bilemeyiz tabi perşembe görmeye gidecem aracı da, nereye götürsem hangi servise onu bilemiyorum. batmanda seat servisi zannediyorum yok.
Neyine dikkat edeyim?
lütfen bi yardımcı olsanız.

bana plaka bildirirseniz seat srv.baktırırız..

cezmi bey teşekkürler ilginiz için, perşembe bakacam arabaya. adam ankaradaymış plakayı bilmiyorum. Benim için siz hangisni önerirsiniz, ilk arabam olacak, en fazla 17 bin e kadar para verebileceğim. seat cordaba 1.4 benzinli, adam arabayı çok övdü, benim niyetim dizel almaktı yakıt sarfiyatını düşündüğüm için. seneye ankarada kullancam, zonguldak osmaniye ankara arasında yıllık tahminim 10 bin km kullancağımı düşünüyorum, bekleyip dizel mi bulmalıyım, yoksa bu cordobayı ciddi ciddi düşünmeli miyim? lpg taktırsam mı? aracın muayenesi ve trafik sigortası 15 mayısta bitiyormuş ayrıca. Siz tecrübeli seat severlerden ve kullanıcılardan yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

yıllık 10bin km için benzinli çok canını sıkmaz gibi ama hayırlısı olsun. dizel bulsan baştan harcayacan o parayı.

ya o linkteki dizel aracın km baya bir var eski kullanımına göre yakın zamanda motorun indirilip yenileme istemesi muhtemeller dahilinde ayrıca sizin yıllık 10bin km yapacağınızı göz önüne alırsak benzinli almanızı isteğinize bağlı olarak lpg taktırmanızı tavsiye edebilirim

Geri
Üst Alt