Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ateca pla 3.0 + acc

Valla dostum farın içindeki hücreli ledlerin virajda daha fazla veya daha az yanması olabilir. Önümüzdeki günlerde antalyaya gece yolculuğu yapıcam buna özellikle bende bakıcam. Artık Türkçeye çevirirken yanlış mı çevirdiler diye düşünüyorum ben.

Hocam şimdi seatta vw nin olduğu için bugün bir tiguana baktım bundada dinamik viraj farı yazıyor ben şahsen çevirmede yanlışlık olduğunu sanmıyorum.Gece yolcuğu sonunda görüşlerinizi bekliyorum..IMG_0632.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam şimdi seatta vw nin olduğu için bugün bir tiguana baktım bundada dinamik viraj farı yazıyor ben şahsen çevirmede yanlışlık olduğunu sanmıyorum.Gece yolcuğu sonunda görüşlerinizi bekliyorum..Ekli dosyayı görüntüle 22434

Alttaki açılma zamanı ne anlama geliyor acaba. O da beni. Kafamı karıştırıyor. Tiguanda bir fonksiyonu var mı ? Denediniz mi ?

Alttaki açılma zamanı ne anlama geliyor acaba. O da beni. Kafamı karıştırıyor. Tiguanda bir fonksiyonu var mı ? Denediniz mi ?
Hocam karanlığın durumuna göre farların açılma zamanı o. Yani hemen hafif karardığında açayım mi yoksa daha geç mi açılsın gibi. Ben onu geç olarak ayarlıyorum hep.

Hocam karanlığın durumuna göre farların açılma zamanı o. Yani hemen hafif karardığında açayım mi yoksa daha geç mi açılsın gibi. Ben onu geç olarak ayarlıyorum hep.
Dinamik viraj farının altında görünce onunla ilgili sandım bende. Teşekkürler.

Hocam anlamadığım bazı şeyler var şimdi 2 tane fotoğraf atacağım 1. 2021 model passat elegance a ait 2. İse 2016 süperb prestige paket.Passat iq light var ve dla yok süperp de ise dinamik viraj farı yok dla var.Sizcede çok ilginç değilmi?Ekli dosyayı görüntüle 22436Ekli dosyayı görüntüle 22437

Passatta şerit takip kamerası yok veya aktif değildir muhtemelen hocam. O yüzden dla aktif değildir. Superb de muhtemelen şerit takip var ve dla aktif. Kamera olmadan dla mümkün değil çünkü.

Passatta şerit takip kamerası yok veya aktif değildir muhtemelen hocam. O yüzden dla aktif değildir. Superb de muhtemelen şerit takip var ve dla aktif. Kamera olmadan dla mümkün değil çünkü.

Hocam şimdi atecada dla yı aktif edince araç hata verip far selamlaması yapmıyormu tam anlayamadım tam olsrak ne hatası veriyor?Arkadaşım bu işlerle uğraşıyorda ondan araştırma yapacağım.

Hocam şimdi atecada dla yı aktif edince araç hata verip far selamlaması yapmıyormu tam anlayamadım tam olsrak ne hatası veriyor?Arkadaşım bu işlerle uğraşıyorda ondan araştırma yapacağım.

Aynen hocam. Bende şerit takipli makyajlı ateca var. DLA yı aktif edince far kalibrasyon hatasına düşüyor direk araç. Hiç bir şekilde sağa sola selamlama yapmıyor. DLA için bu şartmış zaten.

Geri
Üst Alt