Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'nin Çakması BCW :)

Ben de eski bmx'cilerdenim. :)
BMX in neresini severler anlamam ufak bisiklet neymis hareket icinmis hic geregi yok ben dağ bisikletiyle yarışda harekette yapıyorum ne yarıs bısıkletıne nede hareket bısıkletıne ıhtıyac var şöförlüğe bağlııı. :D

BMX in neresini severler anlamam ufak bisiklet neymis hareket icinmis hic geregi yok ben dağ bisikletiyle yarışda harekette yapıyorum ne yarıs bısıkletıne nede hareket bısıkletıne ıhtıyac var şöförlüğe bağlııı. :D

Dağ bisikleti candır:)

img3492s.jpg

hasan bakıyorumda ilk buluşmayı sitenin bahçesinde yapıyosun helaal

hasan bakıyorumda ilk buluşmayı sitenin bahçesinde yapıyosun helaal
Bulusmaların nasıl yapıldıgı hakkında bır konu var abı onuda oku . Örneğin kağıthane ilçesinden 4 5 üye var şuan onlarla biz aramızda konusup bulusuyoruz. Kağıthaneden git eyüpe sarıyere fln olurmu .? olmaz bisiklet bu motorla değil insan gücüyle çalısıyor. :) Sadece istanbulda değildir Ankarada var ankaradada bulusmalar olabilir yani bizim yaptığımız bulusmalar gibi değil abi kısaca.hangi ilden ilçeden üye çıkarsa onlar için konu acılacak ornegın taksimden 3 üye onlar ıcın konu acılıcak onlar kendı aralarında konusucak sonra bulusacak.

Geri
Üst Alt