Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende böyle şeylere hep sessiz kaldım en son varol abi ye yardımlarından dolayı bi teşekkür konusu açtım ama nedense ertesi gün konu kilitlendi ama kafaya takmadık çünkü burası güzel bi yer ve ben kısa sürede burda güzel dostluklarla karşılaştım ve karşılaşmayada devam ediyorum ve devamının geleceginide adım gibi eminim o yüzden ufak tefek şeyleri fazla büyütmeye gerek yok fikir ayrılıklarına düşseniz bile kalp kırmaya degmez

arkadaşlar eğer ortada bir sorun varsa hepsi benim suçumdur...hayvanlar alemi konusunuda ben açtım.diğer beğenilmeyen konularada ben izin verdim..
Şimdi başka konular içersinde içimden konu açmak gelmiyor vb.yazılar yazılmış..hata yaptım, sizler hata ile üzerine gidiyorsunuz bunun cezasınıda sadece SCW çekiyor değermi?
Arkadaşlar,Cezmi baba gerekli olanı yazmış ve sonralarında yazılan yorumlarınıza inanamıyorum.Lütfen bırakalım artık.Arkadaşlık dostluk bu olmamalı.Hatır var gönül var.Yıllardan beri birliktelik var.Bu kadar kolay kırılmamalı.

bende böyle şeylere hep sessiz kaldım en son varol abi ye yardımlarından dolayı bi teşekkür konusu açtım ama nedense ertesi gün konu kilitlendi ama kafaya takmadık çünkü burası güzel bi yer ve ben kısa sürede burda güzel dostluklarla karşılaştım ve karşılaşmayada devam ediyorum ve devamının geleceginide adım gibi eminim o yüzden ufak tefek şeyleri fazla büyütmeye gerek yok fikir ayrılıklarına düşseniz bile kalp kırmaya degmez

Anlayışın için teşekkürler o konu istenilmeden kapatılmış sanırım düzeltildi hemen...:eek:key:

Herkesin adamligi kendine kimse birbirini yargilamasin herkes fikrini soylemekte ozgur o adam daha goz onunde sivri dilli olabilir diye adamligina laf soylemek kimseye dusmez...

Herkesin adamligi kendine kimse birbirini yargilamasin herkes fikrini soylemekte ozgur o adam daha goz onunde sivri dilli olabilir diye adamligina laf soylemek kimseye dusmez...

şampiyon sakin ol :eek: senin hesabını görücem merak etme :confused:

Can can tamam olaylar tatlıya baglanılmaya calısılyo :D

Yönetimin hiç bir suçu yoktur arkadaşlar , kontrol panelinizde bazı konuların önemsizliğini veya görmek istemediğinzi konuları görmemeniz gibi ayarlar bulunmakta. Bu kullanıcıların isteğine bırakılmış bir durumdur.

Bunuda unutmayalım..

gokhanın bu mesajından sonra butun uyeler suclu bence sıteyı tam olarak kullanamıyoruz galıba.....sureklı olarak bız bır aıleyız dıyoruz aılenın bır bıreyının actıgı konudan rahatsız olunabılır ama yasaklamak yıne mumkun gormemek yıne mumkun bızler ıcın çalışan yonetımın yukunude hafıfletmıs oluruz.

arkadaslar yapmayin etmeyin diger bir site artik bitti tek hayatta kalan burasi isim wermek istemiyorum burasi da bitip diger site seat sitesi gibi rezil olmasin simdi donanim haber gibi olsa ne olur orada da haywanindan tut parfumerisine we her araca gore bolum war bizdede onun butik konsepti olsun iste :) yani bir tek haywan bolumu sorun olmaz sanirsam ; bir de benim cok sinirlendigim nokta da gecen bir konu wardi hatirlamiyorum seat araclar mankenlerle fln resimlenmis bayan uye nin biri ahlak disi bulmus bu konuyu ? sonrada konu kitlenmis ablacim mi diim bacim mi diiim bu nasil bir zihin yapisidir neler dusunuyorsun da yaziyorsun oraya yonetici arkadasta ne yapsin kitlemek zorunda kalmis cunku bayan uyu cok agir suclamalarda bulunmus yok neden bayan uye yok diyomusuz sonra fln fistan :) burcu cetin kaya uye olmadikca zaten hic bir bayan uyeye de ihtiyacim yok araba forumunda ondan nasil bir bilgi alabilirim ki ben araba ile ilgili :) otursun okusun o birseyler ogrensin bizden ogle zoruna giden konulardan da uzak dursun kisacasi gereksiz gerilim wermesin kimse :) ben bir kac puruz disinda bu site we yonetiminden cok memnunum

bir de benim cok sinirlendigim nokta da gecen bir konu wardi hatirlamiyorum seat araclar mankenlerle fln resimlenmis bayan uye nin biri ahlak disi bulmus bu konuyu ? sonrada konu kitlenmis ablacim mi diim bacim mi diiim bu nasil bir zihin yapisidir neler dusunuyorsun da yaziyorsun oraya yonetici arkadasta ne yapsin kitlemek zorunda kalmis cunku bayan uyu cok agir suclamalarda bulunmus yok neden bayan uye yok diyomusuz sonra fln fistan :) burcu cetin kaya uye olmadikca zaten hic bir bayan uyeye de ihtiyacim yok araba forumunda ondan nasil bir bilgi alabilirim ki ben araba ile ilgili :) otursun okusun o birseyler ogrensin bizden ogle zoruna giden konulardan da uzak dursun kisacasi gereksiz gerilim wermesin kimse :) ben bir kac puruz disinda bu site we yonetiminden cok memnunum

Bir bayan üyelerin forumda olup olmamasına laf atılmamıştı o da olmuş....
Valla helal olsun yaa...Bu kadar mı zoruna gidiyor bayanların araba ile ilgili birşeyler bilmesi yada bu konularla ilgileniyor olması.
:confused:

Dünden beri yaşananları hayretle izliyorumda,asıl hayrete düştüğüm konu bir yöneticinin diğer yöneticiyi ulu orta azarlamasına inanamadım, pek hoş olmadı SCW ye hiç yakışmadı,zaten düşündüklerimi bir çok arkadaş yazmış daha yazmaya gerek yok.

Tatlıya bağlanırsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt