Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yoklama 2020

Atecateam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

2020 yılı çok enteresan tuhaf bir hal alarak hayatımıza dahil olduğundan pek çoğumuzun jet lag süresi henüz bitmedi. Neyi atlatacağımızı şaşırdığımız bu günlerde umarız tez zamanda herkes sokaklara yollara benzinliklere dönebilir :)

Evde olduğumuz bu süreç dahilinde bir yoklama konusu başlatıp fitili ateşliyorum. Burada mısınız? Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?

1588856016158.png

Teşekkürler
Sağlıklı Günler

Bu nasıl 2020 diye isyan etmiyo değilim yılbaşında deli gibi eğlenen tayfa bu yıla girdiği için mutlu mu acaba şaka bı yana evde kalın lütfen evde kalın ben sağlıkçıyım o kadar zor ki bu süreç psikolojik kısmı fiziksel kısmı herşey çok zor ben ve benim gibi nice sağlıkçı bu dönemde çok zor zamanlar geçiyor, haberlere bakıyorsun millet sokakta Fink atmaya başlamış vaka sayısı azalmış diye vaka sayısı azaldığında bitmiş olmuyor bu hastalık eskisi gibi 4 5 bin vaka değil 1 2 bin küsur vaka olması bu hastalığı yendik manasına gelmez rahat takılalım demek anlamına gelmez. Şahsi olarak çalıştığım yerde daha başlamamış olsada ve benim gibi kurumlarda çalışan arkadaşlarım karantina şeklinde kurumlarda kalıyor yatıyor kalkıyor aileden uzak sevdiklerinden uzak insanlara umut olmaya yardım etmeye çalışıyor ama şu sokaktaki millet varya güle oynaya yürüyen bana bişey olmaz diye gezen sıkıldık abii ya diye gezen arkadaşlar var bu kadar düşüncesiz bencil olmayın evde kalın kısaca

Herkese selam ,

Malum 2020 Yılında hayatımıza giren Corona virüs ile savaşmaya, korunmaya çalışıyoruz.. Hamd olsun ki şu güne kadar herhangi bir problem olmadı.. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var tabiki, Mesleğim Mağazacılık (Giyim) olarak... 20 Mart'tan beri kapalıydık,Ancak bu hafta açılma kararı alınınca açtık şunu söyleyebilirim ki insanlar alışveriş için avm gitmicem denilen anket bana göre hikaye 6 katlı bir alışveriş mağazasını yönetiyorum ancak insanlar hiçbir şey olmamış gibi geliyor.. Tedbirler,önlemleri alıyoruz tabiki ancak zorlanmıyoruz diyemem.. Sağlıkçıları ve Market çalışanlarını içten tebrik ediyorum,resmen savaş veriyorlar..

İnşallah en kısa zamanda biter de buluşmalar, SCW ailesi olarak bir araya tekrardan geliriz.
Kendinize dikkat edin...

Merhabalar,

16 Martta spor merkezlerinin kapanmasiyla beraber eve tıkılanlardanim ben de, dahasi bizim sektör için ufukta yeniden açilma görünmüyor belki eylül ayini bulucak işbaşı yapmamiz.
Süreç gercekten inanilmaz sabir gerektiren bir süreç fakat sonunda aydinlik ve günesli günler bizleri bekliyor diye umuyorum sabredelim ki saglikli bir sekilde sevdiklerimizle o günleri kucaklayalim.
Her sey yolunda giderse coronanin ardindan bulusmada ilk kez yerimi alicam @ilker.erdal sözüm var :)
Herkes kendine dikkat etsin sevgiyle ve saglikla kalin arkadaslar

Merhabalar,

16 Martta spor merkezlerinin kapanmasiyla beraber eve tıkılanlardanim ben de, dahasi bizim sektör için ufukta yeniden açilma görünmüyor belki eylül ayini bulucak işbaşı yapmamiz.
Süreç gercekten inanilmaz sabir gerektiren bir süreç fakat sonunda aydinlik ve günesli günler bizleri bekliyor diye umuyorum sabredelim ki saglikli bir sekilde sevdiklerimizle o günleri kucaklayalim.
Her sey yolunda giderse coronanin ardindan bulusmada ilk kez yerimi alicam @ilker.erdal sözüm var :)
Herkes kendine dikkat etsin sevgiyle ve saglikla kalin arkadaslar

anadolu avrupa hıc fark etmez ıkısıne de beklıyoruz :)

Bugunun mesaji da benden olsun o zaman :)
Maslak Emil egzosta downpipe yaptik sonrasinda da ona uygun yazdik arabayi(dsg yazilimi dahil) 160 civari hp , 370-380 civari tork ile de pekistirdik tabi bunlar tahmini rakamlar dyno riskine girmedim (fabrika cikisi 105hp 250tork TDI dsg aracimiz) :)

Geri
Üst Alt