Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yoklama..(2012)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet kardeş çocugu okula bıraktım sütünü aldım şimdi işin başın dayız bakalım sen de geç mişsin şehzadem :D
:):)işte örnek baba :eek:key:allah işini rast getirsin bizde geldik tukana bekliyoz bakalım başımın agrısı gecerse bi yerleri silerim tamam gecmezse yarın artıkk:D

:):)işte örnek baba :eek:key:allah işini rast getirsin bizde geldik tukana bekliyoz bakalım başımın agrısı gecerse bi yerleri silerim tamam gecmezse yarın artıkk:D
oh temizlik senin başının agrımasınımı bekleyecek bak ben şimdi temizlik yapan kızlarıma bakıyorum :D hiç temizligi bekletiyomuyum :D

Hayırlı sabahlar hayırlı günler hayırlı cuma'lar

oh temizlik senin başının agrımasınımı bekleyecek bak ben şimdi temizlik yapan kızlarıma bakıyorum :D hiç temizligi bekletiyomuyum :D
para sende eleman sende tabiii ohh:D zaten temizliyon aksama batıyoo kim ugrasacak şimdii:D:D hele bi tost söyleyim karnım doysunda sonra cuma ya git

oh la hayat sana güzel temizliyon batıyo diyo adamdaki mantıga bakpuhaha
:D:D:D ya napsaydımm siliyon yerler gec kuruyo sogukdan sordan biri geliyor batırıyor bide bişey almadan cıkarsa tamammpuhahapuhaha haftada bir bundan sonra karar aldımm :D kovulursam iş de hazır yanında nasılsaa:cool:

:D:D:D ya napsaydımm siliyon yerler gec kuruyo sogukdan sordan biri geliyor batırıyor bide bişey almadan cıkarsa tamammpuhahapuhaha haftada bir bundan sonra karar aldımm :D kovulursam iş de hazır yanında nasılsaa:cool:
ayıp ediyon gel kardeş burda işinin ehli elekktrikçi yok malzeme satan yok sadece modifiyeden götürürüz ben dükkanın yarısını sana ayırırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt