Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ye giremiyorum..(TEST)

karapale

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,182
Yaş
41
Arkadaşlar sizlerinde başına geldi mi bilmiyorum ama ben bir türlü scw ye giremiyorum devamlı böyle bir uyarı alıyorum... Bu konuda yardım bekliyorum

5e62264c42c068da11c713ba63096ded.JPG
 
bende explorer dan çalıştıramadım dü akşam mozilla dan çalıştı...
 
kıvanc abı farklı browser lardan denedın mı
 
evdeyim ve çalıştı..farklı browserdan denedim..makinada 4 browser oldu hade hayırlısı :D ama Google Chrome web tarayıcım hala aynı hatayı veriyor.. birde taktik vereyim.. www.seattr.com her zaman çalışıyor :D
 
seattr.com da hata var yanlız beni hatırla dediğin zaman hatırlamıyor :)
 
str seni hatırlamıyorsa sorun sende emre:)
 
daha önce konuda açıldı abi orada seatclubworld.com olarak girildiğidne sorun olmadığı ve seattr de sorun oluştuğu söyleniyordu.

http://seatclubworld.com/showthread.php?t=519

bu sorun halen devam ediyor. daha dn okulda sevgin abinin bilgisayarından denediğimizdede yaşadık. okulun sisteminden seatclubworld.com adresi kapalı olduğu için sadece seattr den girebiliyoruz çünkü.
 
Geri
Üst Alt