Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

bendeki malzemeleri Varol vardar adına karşı taraf ödemeli yolluyorum
varol abi maaş günün ne zaman o güne denk getirelim puhaha

Levent kardeşimize teşekkür ederiz emeğine sağlık:eek:key:

canın sağolsun kardeşim deyip büyüklük yaparım yapmasına da dediğin kadar büyük birşey gönderirsen..ondan sonra yani kargoyu ödedikten sonra küçücük kalırım..puhahapuhaha

rica ederim ne demek abi.. gerçi istediğim gibi olmadı kısmi teslimat yapmışlar... ama olsun ulaştıysa sorun yok... :eek:key:

ben teşekkür ederim aslında öncülük ettiğiniz için :eek:key:

aradıklarında cumartesi idi yani okulda kimse yoktu..kendilerine söyledim müdür yardımcısına bırakacaklar
tekrar teşekkürler

herşeyi devletten beklememek lazım, bireylerin ihtiyacını toplum, toplumun ihtiyaçlarını bireyler karşıladıkça bağımsız olabiliriz ancak.. keşke dış ilişkilerde de bu kadar özgürce hareket edebilseydik devlet olarak.. her neyse siyasete girmeye gerek yok, arkadaşlarımızın başlatığı bu güzel ve anlamlı kampanyayı maddi olarak imkanım olmasa bile manen destekliyorum, diğer arkadaşlarımı da bu kampanyayı ellerinden geldiği şekilde maddi-manevi her türlü desteklemeye çağırıyorum.. unutmayın ki kendi standında oynayan takımlar, onu destekleyen taraftarları sayesinde "ev üstünlüğüne" sahip olur.. ve yine unutmayın ki stadyumlar taraftarların bilet paralarıyla daha da büyütülür (sponsorlarla birlikte tabi) burada sponsor da biziz, taraftar da, takım da.. o yüzden herkesi elinden gelen desteği vermeye davet ediyorum..

saygılar..

yardım gönderen arkadaşlardan bir arzum var..
gönderimlerinizi benim adıma yapıyorsunu hepsi burada üzerinden..lütfen isminizi ve nikinizi de ekler misiniz ..doğru yardım yap denize at..ama genede bilmek güzel olur..
teşekkür ederim

sonunda bu konuya el atma zamanım geldi inş yarın gereken herşeyi alıp işi çözeceğim :D

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Spor Malzemeleri 5 er Adet Futbol,Basketbol,Voleybol Topu - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..
--Kargo ücreti karşı ödemeli gönderilmeyecek..Gönderen kendisi ödeyecek..
--Gönderen arkadaşlarımızın Sitedeki isimlerinide yazmaları lazım..

YARDIMDA BULUNANLAR
1-Leeveent :tşk:

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

Varol abicim az önce HB'dan şimdilik ufakta olsa bir sipariş geçtim. Kendi ismimi yazacak biryer bulamadım ama belki irsaliye de ismim geçebilir. Bu akşam da bir aksilik olmazsa kızımın oyuncaklarından kullanmadıklarını gönderiyoruz büyükçe bir kolide. Kendisi hafta sonu sırf bu iş için uğraştı. Bu ulaşsın sonrasında depoya koyduğumuz kitapları toparlayıp onları göndericem.

Geri
Üst Alt