Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

YCO

Kayıtlı Üye
yöneticilerimiz ne derler bilmiyorum ama böyle keyifli bi org.'a da hayır diyen olmaz herhalde..

TT'de yani time trialda amaç katılımcıların araçlarıyla hız yapmaktan çok kukalarla vs. küçültülmüş bi pisti/alanı olabildiğince hızlı bi şekilde geçmeleridir..
SCW bünyesindeki bütün araçlara da uygun bi org. olur bu sayede..çünkü burda güçten çok sürücülük ön plana çıkıyo..TT için belli başlı kurallar var mesela kuka devirmek +2sn. kısayol 45sn. gibi..amaç ortalama 45-50sn. süren bi düzeni olabildiğince çabuk bitirmek..herkes tek tek çıkacağı için de çoklu bi kaza ya da yaralanma gibi riskler de ortadan kalkmış oluyo..en kötü senaryo alan dışına çıkmak olur ektrem bişi olmadıkça..

aşağıdaki gibi çok çok basit bişi de olabilir çok karmaşık da..

31424cellracetimetrial.png

org. Autodrom'da olabilir mesela onların krokisinden alan tayin edilebilir..
velakin onların TT için tasarladıkları bi alan da var zaten bildiğim kadarıyla..

yerlesim.jpg

tarih olarak ileri bi zamanı en az Nisan Mayıs gibi bi tarih de atılırsa hem havalar güzelleşmiş olur hem de katılımcılar kendilerini ayarlar hem de org. için gerekenler rahat rahat yapılır..ardından da mangal vs. ne istenilirse yapılır..

gerçek anlamda pro. bi TT'den video..

http://www.youtube.com/watch?v=OpsikSKGiZY

biz Seat'ın 4 tekeri üzerine kurulu bi forumuz ve bu tarz org.'lara imza atma zamanımız geldi bence artık..

.
.
.

ne dersin SCW. ??

bence gayet güzel bi fikir scw tanınmışlığı içinde çok katkısı olacağına inanıyorum.

Bence süper bir fikir artık bu tip bir oraganizasyon kesinlikle şart

hatta bu fikir sadece bir günlük organizasyon yerine 3 etaplı bi turnuvaya dönüştürülebilir

teşekkürler yiğit...yapalım

şimdiden heyecanlandım valla bu org. için.. :)

wallahi bende şimdiden nerde antreman yapabilirm acaba :p

Benim tercihim büyük bir pistten yana olur..

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Otodromun pisti hoşuma gitti.

Geri
Üst Alt