Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW T-Shirt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bizim imkanlar dahilinde elimden geldiği kadar gücüm yetiğince bir kaç renk birden yaptırıcam hem dar kesim hem ben , mayham ve yco gibiler için bol kesim yaptırıcam...konfeksiyon piyasası mağlum 100,200 adet için kimsenin yüzüne bakmazlar artık sevgi dolu sözlerle yaptırıcaz:)

arkadaşlar bizim imkanlar dahilinde elimden geldiği kadar gücüm yetiğince bir kaç renk birden yaptırıcam hem dar kesim hem ben , mayham ve yco gibiler için bol kesim yaptırıcam...konfeksiyon piyasası mağlum 100,200 adet için kimsenin yüzüne bakmazlar artık sevgi dolu sözlerle yaptırıcaz:)

Dar kesim süper olur Cezmi abi :)

babacım senin gibi yürekten inanan kişilerin gayretiyle burada herşeyin üstesinden geliriz evel allah yeterki kişiler inansın,

abi bu large bedenlerden beni de unutma :D:D işte de giyilebilecek heresi özendirecek bişey olsun. Yakındır ben çevremde epeyce bir seatçı yapacam gibi :D:D:D hele ki şu yatırımlar bir güldürsün yüzümü arkamdan bakan yüzler eskisinden daha çok olacak :D:D

Cezmi Abi'm beni sen 1 ay sonra gör çok şaşırcan.. :D :D

beyaz dar kesim polo yaka thsirt kalbin üstünde türk bayrağı diğer tarafada SCW yazısı enseyede ana sayfanın sol üstteki logosu büyük şekilde basılırsa harika bişey çıkar bence ortaya :)

Seat sport Brembo ve diger seatın anlaşmalı modifiye markalarınıda unutmassak daha iyi olucagına eminim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt