Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende 1 hafta oluyor yapıştırdım.arka cam fren lambası altına hoş durdu..kimse farkeder mi orda diye merak ediyordum ki..ilgilenenler merak ediyor..bugün kulüpte a3'ü olan bir arkadaşım farketmiş bende seatclubworld stickerli araç kimin diye merak ediyordum dedi..

yolda çok farkediliyor ya ben özellikle seat araçların önüne geçiyorum yavaş gidiyorum görmeleri için :D

@Koray kardeşim, kargo şubesi bugün stickeri geri yolluyor kargoyu yani almadığın için geri iade oldu. 5 kezde aradım seni açmadın

başkan ben şimdi kargomu aldım da bir sorun var sanki .. büyük sticker çok deforme olmuş küçüklerde sorun yok .. onun haricinde bizim eski stickerler böylemiydi şeffaf tarzı nazar boncukluydu bu biraz farklı sankim :) yinede tşk ederim ..

buda zaten şeffaf, arabaya yapıştırınca anlıcaksın arkplanı varmış gibi çirkin duruyor.. Bu arada 3 gğndğr elden ele gzeiyor normaldir

walla çok güzel olmuş.. ellerin dert görmesin... nezaman ve nasıl edinebilicez bunu?

Serbay kardeş... sticker dağıtımına başladınız mı? haberim olmadı hiç... kargo masrafını da karşılayayım ne olur bana da gönderin... yoksa çatlıycam burda...
Alper TEKİN
Kadastro Müdürlüğü 35700 Bergama / İzmir Tel.: 535 288 18 13 çaldırırsan ben ararım ayrıntıları konuşuruz mümkünse... Şimdiden teşekkürler...

Sticker daki araba leon gibi geldi bana :):):) hani bunun ibizası :):):)

Serbay daha öncede istemiştim ama adresimi göndermiştim sana, mümkünse bikaç tane alayım arkadaşlara da vericem:hosgeldin:

sanırım elinde kalmamış patronun.. eryaya gittim ordada kalmamış aldılar bizden dediler..

harbiden nerden temin edicez bu stickerları ???

yardımmmmmmmmm

pazar günü gelenlere var koray ım SCW sticker kolay bulunuan bişey değil:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt