Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw mersin ve adana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ülkemize nüfusa oran ile en çok seat çukurova ve antep bölgesinde sayılır. sticker ise bu konuda dikkat çekici olacak insanların ilgisini çekecek noktadır.

ancak bunu saf olayına çekmek çok yanlış ve mantığı olmayan bir düşünce ben hiç bir şekilde katılmıyorum. ve demokrasiye aykırı saflara bölünmüşlüğü kabul etmiyorum.

ülkemize nüfusa oran ile en çok seat çukurova ve antep bölgesinde sayılır. sticker ise bu konuda dikkat çekici olacak insanların ilgisini çekecek noktadır.

ancak bunu saf olayına çekmek çok yanlış ve mantığı olmayan bir düşünce ben hiç bir şekilde katılmıyorum. ve demokrasiye aykırı saflara bölünmüşlüğü kabul etmiyorum.

orası ole dogru dıyosun hanı stıcker olursa daha fazla dıkkat cekecektır...ama sankı senı gergın gordum bu konuda emre:)

emre kardeşim bir SEAT DÜNYA KLÜBÜYÜZ seat Türkiye klübü değiliz

safımız belli olsun derken kastımız bu yoksa stickerların sonundaki harften bahsediyorum sadece bölücülük ayrımcılık yok bunda bizim son harfimiz W bizim safımız bu yani;)

orası ole dogru dıyosun hanı stıcker olursa daha fazla dıkkat cekecektır...ama sankı senı gergın gordum bu konuda emre:)

neden gergin olayım ki :)

ben ortada bir sebep görmüyorum.

not: görkemcim bu konuyu memlekete döndüğümde konuşurz :)

neden gergin olayım ki :)

ben ortada bir sebep görmüyorum.

not: görkemcim bu konuyu memlekete döndüğümde konuşurz :)

emre gergınlık konusunda espırı yapıyorum ya burda hepımız bırbırımızın ıyı veya kotu gunude hep berabersek bunuda scw catısı altında yapıyosak ne mutlu bıze gorkemınde dedıgı gıbı benımde saftan kastım w olayıdır yanı....memlekete gel tabı yaa bende bı aksılık cıkmassa subata kadar daha buralardayım .... bı kunefe yıyek hep beraber....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt