Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

@YEKTA abi şu olaya bi el at dönüşte akyazı otobandan çıkarız :D ne diyosun

[MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abinin canına minnet valla topumuzu salmaz bir hafta misafir eder bizi ben böyle misafir seven adam görmedim, gelmedin diye bi ton fırça attı geçen buluşmada.. Büyümsün de milletin içinde olmuyor başkan biz bizeyken yap bari seviyoruz seni :)

Sakarya Hendekliyim ben çok güzel bir mekanımız var her zaman gittiğim isterseniz orda'da buluşma ayarlayabiliriz Mesire(piknik) alanı , futbol sahası , çocuklar için geniş alanı , atv motor etkinlikleri , müzesi , türbesi minik hayvanat bahçesi , şehitliği ve eşsiz manzarası dağdan bütün ilçe ayaklarının altında sapancaya kadar görebilirsiniz bir kaç foto atayım bence harika bi tercih olur düşünülürse hertürlü yardım için burdayım...

Ekli dosyayı görüntüle 9725

Ekli dosyayı görüntüle 9726

Ekli dosyayı görüntüle 9727

Ekli dosyayı görüntüle 9728

Ekli dosyayı görüntüle 9729

mekanın pek önemi yok aslında sizinle her yerde olur canlarım benim

mekanın pek önemi yok aslında sizinle her yerde olur canlarım benim
Yekta abi bi tarih belirleyelim ozaman hem izmit hem sakarya hemde ankara-boludaki arkadaşlar için iyi olur istanbula pek gelemiyorlar ortada buluşur mükemmel bi organizasyon olacağını düşünüyorum :)

inşallah [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] , 1 yıldır hiç bir faaliyetlere katılamadım zaten bu zaman zarfında da çok yeni üyelerde oldu herkesle tanışacağız inşallah :)

inşallah @Çöllü , 1 yıldır hiç bir faaliyetlere katılamadım zaten bu zaman zarfında da çok yeni üyelerde oldu herkesle tanışacağız inşallah :)

Gıyabında tanıştık [MENTION=40]PATRON[/MENTION], gıyabında da sevdik ([MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi sayesinde) inşallah şahsende böyle vakıf olur :eek:key:

umarım sizin oralarda da bi buluşma olacaktır ve bizde misafirin oluruz.. :)

inşallah @Çöllü , 1 yıldır hiç bir faaliyetlere katılamadım zaten bu zaman zarfında da çok yeni üyelerde oldu herkesle tanışacağız inşallah :)

Gıyabında tanıştık [MENTION=40]PATRON[/MENTION], gıyabında da sevdik ([MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] abi sayesinde) inşallah şahsende böyle vakıf olur :eek:key:

umarım sizin oralarda da bi buluşma olacaktır ve bizde misafirin oluruz.. :)

selam millet. yarın sabahtan eşimin sınavları nedeniyle anıtparktayım 2 saatliğine. gelenler, bekleyenler çaya beklerim.
532 370 17 13

Sakaryadakı arkadaslar benim mekanada beklerim haftasonu pazar gunu ve haftaıcı 7 den sonra samtas arkasında turkuaz oto plasti dip uygulama merkezı iş yerim beklerim hepinizi

Geri
Üst Alt