Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

scw kahvaltı buluşma ve detaylar

yaaavv adam enteresan serkan seviyorum seni acayip karasız adam kızdırıyor beni :D

cezmi baba duy bu sesiiiiiii ucak kaldırrrrr ucur biziiiiiiiiiiiii :eek::eek::eek::eek::eek:

millet avrupa yakasından gelicekler varsa sabah bir noktada buluşalım o şekilde gidelim. Zaten yolu bilmiyorum :D yaban ellerde bi başımıza kalmayalım :D:D

Çok özür dileyerek gelemeyeceğimi söylüyorum.

İçimden çok küfrettim ama burdan etmeyeyim mazallah bizimkilerden görüp de dava eden olur falan..
Benim malum mesleğimin nadide süprizlerinden bir tanesi gelip bir tarafıma kaçtı bu sebepten pazar günü gelemeyeceğim.

Şaka yapar gibi bir de durup durup tam ogün için geçirdiler bana.

Şuan sinirimden ne yazacağımı da bilemiyorum sizlere karşı mahcubum

Lan bi de ne güzel paintball oynayacağız diye göbek atıyodum. Katılan üye sayısı da çok epey bi kişiyi de tanımış olurum diyodum ama hevesimi kursağımda bıraktılar...

Ben gene de ne yapıp ne edip o gün gelmeye çalışacağım. Ama siz gelemeyecekmişim gibi sayı alın şimdi birazdan kendimi listeden de sileceğim.

1- Absolut + selda
2- Kaptan + dilek + kızları :D
3- Lejyoner + şengül + fıstık
4- Yekta + dilek + AREL
5- Kfy + filiz + can
6- poro kaan
7- Mertkan + Barış
8- Aykut+Aysun
9-06 levent 534 + yeşim +2 (Ankara)
10-RedLine (Ankara)
11-sourson + 1 (Ankara)
12-igci_01 (Ankara)
13-
Profescobar + Feride ( Tırakya )

14-
fnasif ve ailesi
15-
Onu_R1_+Mine
16-
ghost + Elanor
17-Mry80 + eşi sabiha
18-
digiersoy+eşi+digijunior (KÜTAHYA)
19-engin ağgez (24)
20-serkanreis
21-biraskfilmi + eşi + 2 kişi

güncel

Çok özür dileyerek gelemeyeceğimi söylüyorum.

İçimden çok küfrettim ama burdan etmeyeyim mazallah bizimkilerden görüp de dava eden olur falan..
Benim malum mesleğimin nadide süprizlerinden bir tanesi gelip bir tarafıma kaçtı bu sebepten pazar günü gelemeyeceğim.

Şaka yapar gibi bir de durup durup tam ogün için geçirdiler bana.

Şuan sinirimden ne yazacağımı da bilemiyorum sizlere karşı mahcubum

Lan bi de ne güzel paintball oynayacağız diye göbek atıyodum. Katılan üye sayısı da çok epey bi kişiyi de tanımış olurum diyodum ama hevesimi kursağımda bıraktılar...

Ben gene de ne yapıp ne edip o gün gelmeye çalışacağım. Ama siz gelemeyecekmişim gibi sayı alın şimdi birazdan kendimi listeden de sileceğim.
sağlık olsun mehmet birdaki sefere işallah bu kadar istemen yeter bizde seni son ana kadar beklicez:eek:key:

Geri
Üst Alt